Prodlužování řas? Já říkám rozhodně ANO!

FullSizeRender

Jak jsem slibovala, tak přináším malý náhled do mojí další závislosti a to na prodlužování řas metodou řasa na řasu. Prvně jsem na ně šla v roce 2012 k nejšikovnější holce v Praze a u té jsem (až na výjimečné situace) zůstala dodnes a měnit to nehodlám! 

Prodlužování řasa na řasu určitě znáte a mnoho z vás ji možná i vyzkoušelo. Někomu to sedí a nemůže bez toho žít a někdo je z toho nervózní, že si nemůže promnout oči. Já jsem ten šťastlivec, protože jsem nikdy neměla žádnou alergickou reakci a miluju ranní pohled do zrcadla s upravenýma řasama. Chodím na ně jednou za 4 týdny (stejně jako na nehty) a někdy mi musí Nikol doplňovat většinu a jindy zase třeba jen jedno víc vypelichané oko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K umělým řasám je vhodné chovat se ohleduplně a nedělat určitě zažité zvyklosti, protože byste si mohly řasy vytrhnout a nebo hůř, podráždit si oko. Platí pravidlo, že si řasy nesmíte namočit 24h po jejich nalepení a poté doporučuji vyhýbat se sprchování si obličeje, kdy voda stéká přes řasy a lepidlo se tak malinko dostává do očí a štípe to. Odličování je složitější a samozřejmě si nemůžete mnout oči. Každý den si řasy pročísněte – kolikrát vidím holky, které mají nalepené řasy a jedna jí trčí přes druhou a vypadá to šíleně – TO TEDY NE!

rasy1

K neučesaným řasám přidám ještě jedno NE a to je šílená délka řas! Umělé řasy by měly vypadat, jako dokonale nalíčené oko řasenkou a né jako, když si nalepíte dvoje umělé řasy z drogerky. V tomhle vám pomůže správná, šikovná a vyškolená kosmetička, která řasy dělá. Bohužel jsem zažila situace (Nikol měla dovolenou), kdy jsem musela využít jiné slečny a to co mi nalepily, bylo nehorázné! Navíc čím delší řasa, tím větší zátěž na tu vaši a pak více padají. Někdy padají víc i když jsou kratší a to proto, že vaše řasa má určitou životnost a stále rostou nové, takže když vám „řasařka“ nalepí řasu na vaši starší řasu vypadne třeba už za tři dny. To „řasařka“ neovlivní a stává se to jednou za čas, kdy se řasy obnovují více – nic na reklamaci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V nabídce máte nejen délku řas, ale také její šířku! Nebojte se říct si, aby vám při druhé návštěvě dala kosmetička jemnější, pokud jste se silnými nebyly spokojené. Po svých zkušenostech z několika kosmetičkami i v zahraničí nemůžu jinak, než říct, že Nikol je pro mě TOP! Chodí k ní i mé kamarádky a její řasy poznám, protože není poznat, že jsou umělé, ale jsou naprosto nádherné a přirozené. Pokud byste se chtěly objednat, tak na www.mojeimage.cz, kde vás nové řasy vyjdou na 950 Kč a doplnění 450 Kč. Samozřejmě termíny jsou často plné, tak nečekejte, že to bude hned zítra. Kdo z vás řasy nosí? :)

13 thoughts on “Prodlužování řas? Já říkám rozhodně ANO!

 1. Ahoj, musím říct, že pro mě je důležitá přirozenost … a to musím souhlasit, že jsem našla u Nikol, která má pro to velký cit… ani nevím jestli doma vůbec můj chlap tuší, že to nejsou moje řasy :-D Je úžasné jít ráno pro rohlíky a nemuset stát hodinu u zrcadla :-)

  1. Se mi díky tvému komentáři začalo stýskat po řasách – možná se v létě Nikol zase ozvu – jiné bych se už do rukou nikdy nesvěřila. A mužovi nic neříkej, aby nenásledovaly takové ty „vtipné“ poznámky. :D

 2. Ahojky,

  taky souhlasím, vypadat po ránu upraveně, to je sen a taky mi vydrží v pohodě 3týdny, jde opravdu najít si tu správnou řasařku, já jsem po ránu líčení a pak večerní odličování, neměla ráda, je to ušetření práce a pro mě fakt pohodlný. Za mě ano :) Okolí taky chválí, vypadají přirozeně, za což jsem taky ráda.

 3. Kristy,a jak podle tebe vypadá správná péče o umělé řasy? Kromě kartáčku a rozčesávání mě nic nenapadá. To jsi fakt šťastnej člověk, že se ti řasy vrátily do původního stavu, a to tak brzy. Já jsem půl roku po sundání a bohužel, řasy jsou tenoučké fakt jak nitě. To jsem si koupila sérum Lush Number 1 za 2000 korun, poctivě používám už 4.měsíc,ale nic :(

  1. Evi, určitě je důležité chodit k dobré řasařce :) Jelikož jsem sama chvilku lepila, tak třeba hypoalergenní lepidlo opravdu nedrží a řasy jsou za 14dní pryč. Správnou péčí myslím to, že si řasy netaháš, neutíráš se ručníkem necitlivě k řasám, odličuješ štětičkama kolem řas a nenecháš přetékat sprchu přes obličej. Jednoduše se vyhýbáš věcem, které by je lámaly nebo nerušovaly integritu s tvojí řasou. Péče je důležitá, ale nejdůležitejší je osoba, která lepí ;))

 4. Já sama jsem nosila prodloužené řasy přibližně 4 roky. Za tu dobu jsem vyzkoušela několik salónů a musím souhlasit s paní Evou, už bych je nechtěla. Průměrně mi řasy vydržely tři týdny, s tím že poslední týden vypadaly už děsivě.

 5. Na řasy chodím již rok u nás v Ostravě – značka Violet lashes. Začínala jsem metodou řasa na řasu a teď nosím „hollywoodský objem“ :-). Chodím co tři týdny a jsem maximálně spokojená, na svou řasovou stylistku nedám dopustit, řasy působí přirozeně.

 6. Prodloužené řasy se mi líbí, sama jsem je nosila 4 roky s přestávkami. Už mám ale jasno v tom, že bych si je znovu nedala…ty řasy vypadají nádherně,ale vždy jen 1.týden. Pak zkrátka začnou vypadávat a působí neupraveně. Že by mi řasy vydržely 4 týdny bez doplnění? Tak o tom jsem si mohla nechat zdát. Po 14 dnech jsem chodila, a to už jsem se nemohla vždy dočkat. Ale tvoji závislost chápu :) Mně přijde, že dnes už jsou řasenky na takové úrovni, že při navrstvení ti to udělá podobný efekt. A pokud chci třeba na večírek vypadat sexy, není nic jednoduššího než si nalepit řasy umělé.

  1. Ahoj, přidávám se k Evě. Měla jsem řasy tři roky bez přestávky. Po sundání nebyly zničené, jen slabé jako nítěnky. Nemám je cca půl roku a nemůžu říct, že by se vrátily k původnímu stavu. Sice bylo super být upravená i po ránu, ale vydrželo to jen 14 dní, pak začaly vypadávat. Jsem ráda, že je mám dole a už do nich nepůjdu. Je fakt, že jsem vyzkoušela asi 10 řasenek, než jsem našla tu pravou, a bez kleštiček ani ránu. Nicméně raději tomu dám ráno čas a po celý den mám obě oči stejné :-)

   1. Já je občas něměla a sundané se mi po 3 týdnech vrátily do stejného stavu jako před prodlužkem – dlouhé, pevné a husté. ;) Záleží opravdu na tom, kdo vám řasy dělá a jak se o ně staráte. ;)

  2. Tak to bude trochu i řasařkou. Já je mám hezké celé tři týdny a až ten čtvrtý opravdu skučím. Dokonce mi je po třech týdnech pořád někdo chválí a chce kontakt – stalo se mi to i v Austrálii, kam jsem s nimi přijela. Je to víc práce, ale když se o ně člověk stará, tak opravdu po týdnu ano dvou nevypadají ani špatně nevypadávají nějak hojně. To bude špatné provedení. Nalepovací jednorázovky nemám ráda vůbec, je to vždy poznat ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>