PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ O MOBIL!!!! MÁME PRO VÁS HUAWEI P8 LITE V BÍLÉ BARVĚ!

IMG_3479

Prázdniny jsou tady! Děti dostávají za vysvědčení dárky a Vy naši čtenáři dostáváte od našeho blogu Mystic Lipstick imaginární samé jedničky, za to jak jste byli vzorní, poslušní a hodní, sledovali nás, lajkovali, komentovali a sdíleli:)!

A nejen to! Pro jednoho z Vás máme dárek, který Vám už teď závidíme!
Huawei-P8-Lite

Překrásný nový mobilní telefon HUAWEI P8 LITE v bílé barvě. Ano a teď budeme trochu reklamní! Telefon Vás totiž ohromí dokonalou rovnováhou mezi krásou a pohodlím, tloušťka jeho „těla“ je jenom 7,7 mm! Nechybí 13 MPx foťák /kde jsou ty časy, kdy jsme měli svoje mini digitální fotoaparátky s 3,5 MPx a cítili se důležitě:)/. K dispozici máte i přední 5 MPx kameru a paměť má 2 GB. Skvěle padne do ruky a bez nadsázky jde o exkluzivní módní doplňek.

Prostě a jednoduše stojí za to! A vyhrát ho může kdokoliv, v tomto ohledu si opravdu věřte, protože v našich soutěžích většinou vyhrávají právě Ti, kteří v to vůbec nedoufají:-)! Baví NÁS VÁS překvapovat!

Tak co tedy udělat pro to, aby HUAWEI P8 LITE mohl být Váš?

Jako první lajkněte stránky našeho dárce, který tuto výhru věnoval Facebook Huawei Device CZ/SK.

A NYNÍ TO HLAVNÍ! Posílejte na náš fcb profil MysticLipstick pod status se soutěží FOTKY VAŠEHO OUTFITU, ve kterém dominuje jedna z těchto tří barev ČERVENÁ, ČERNÁ, nebo BÍLÁ /barvy značky Huawei/. Je na Vás, jak zadání pojmete, ať už originálně, nebo tak, jak běžně chodíte. Šanci na výhru má každý.

Huawei-P8-Lite

Soutěž probíhá i na našem instagramu: mysticlipstickblog. I tam můžete posílat své fotky a nezapomenout je označit hastagy:
#soutez a #HuaweiP8Lite
Vyhášení proběhne 8.7. v 18 hodin a fotka výherce se objeví i na našem blogu!
IMG_3480
Užívejte si první dny léta a sledujte náš blog Mystic Lipstick!
Katka & Kris & Claudia

3 thoughts on “PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ O MOBIL!!!! MÁME PRO VÁS HUAWEI P8 LITE V BÍLÉ BARVĚ!

  1. Někdě (myslela jsem že u vás:-)) bylo losování podle jmen kdo zaslal, proto se asi tak blbě ptám :) Díky, určitě se zůčastním.

  2. Ahoj Marto, neumím si úplně představit, jak vypadá takový náhodný výběr fotky:-)). Zcela jistě nás musí něčím zaujmout… Hodnocení je vždy velmi individuální, ale naše. Někdy vybírá Kris, někdy já, někdy společně. Pokud jsi poslala fotku, držíme palce:-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>