Rychloopálení? Bylo třeba solárko!

kolaz

Na solárko jsem kdysi dávno chodila, ale pak jsem se začala bát o své zdraví a navíc se mi nelíbila móda hnědých (úplně hnědých) holek kterým doslova svítily bělma a zuby. Tehdy jsem si řekla, že radši budu běloba a vydrželo mi to hodně let. Každopádně nastala situace, kdy se mi vdávala blízká kamarádka a já si pořídila hodně růžové šaty, které rozhodně neslušely sněhurce jako já. Tak jsem si nechala poradit Kačkou a vyrazila do SunAngel na I.P.Pavlova

IMG_20150529_155144

Studio na skvělém místě, v půlce cesty domů a tak jsem si došla pro permici a hned na první návštěvě nahlásila, že mám 20 dní na to se opálit. Slečna mi rovnou řekla, že to bude levou zadní a vybrala mi solárko i první krém. Poprvé i podruhé jsem byla na 8 minut, další dvě návštěvy na 10 minut a poslední dvě na 12 minut. Barvičku jsem měla krásnou už po třetí návštěvě!!

IMG_20150609_173624

První dvě návštěvy jsem měla jejich krémy v pytlíčku a pak mi přišel objednaný krém z netu. Vybírala jsem podle recenzí a koupila Oranjito kokosové máslo Superbronzer za 360 Kč. Jelikož nejsem drobek, tak odhaduju výdrž na 6 návštěv, protože za ty 4 se mi dost vyprázdnil. I když na fotce vypadá velký, tak je to mrňous, ale aspoň se vejde do kabelky. :) Měla jsem také dva krémy ny obličej, které jsem použila na čtyřikrát, přičemž jsem solárko na obličeji vždy v půlce opalování vypínala. Nechci mít moc vrásek, ale bílý obličej jsem nechtěla.

IMG_20150625_191731

Myslím si, že bez kvalitní solární kosmetiky to nejde. Rozhodně nechytnete tak pěknou barvu, a tak rychle. V tuhle chvíli si dám malou pauzu a pokud nebude sluníčko, tak si zajdu dvakrát do měsíce na udržovačku, abych si v létě mohla vzít všechny svoje šaty k moři, kam se letos nedostanu a bez opálení v nich vypadám divně. Chodila jsem do kabinky 5, kde se nachází solárko Ergoline Esprite 770, ležící a s možností snížit opalování obličeje a ramen.

20150620_143606-1

Neříkám „Běžte se solárkovat“, ale pokud sluníčko nesvíti nebo máte akci, kde chcete vypadat dobře, proč se výjimečně nepřipravit a nezkrásnět. Opálený tělo navíc vypadá i trošku štíhleji. :) Ceny najdete na www.sunworld.cz.

3 thoughts on “Rychloopálení? Bylo třeba solárko!

      1. Ajaj,to je skoda. Ja to prubnu. Pak me jeste laka jejich nastrik a jinak zachrana solarko… Zavidim chlapum,ani o to nestoji,jdou 2x ven a jsou hnedy..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>