LUNA mini 2 – kartáček na čištění pleti!

AD4AEF76-8217-4E9A-AE48-DAE6350D253A

S kartáčky na pleť mám bohaté zkušenosti. Speciálně předchůdce tohoto typu LUNA mini 2 od FOREO mi sloužil dlouho a slušně. Čisticí kartáček na obličej nebo jiné podobné typy produktů nepoužívám zarytě denně, na každé odličování, ale cca 3-4 týdně. Speciálně po natáčení, kdy vím, že nánosy makeupu byly extrémní, včetně finálního pudrování, a pleť je potřeba odlíčit pořádně a poctivě.

Je pravdou, že po použití čistícího kartáčku je pleť hladší, prokrvenější, lépe absorbuje sérum a krém, které už jsou pro mne v mém věku nezbytností:) Celkově Vám dá pocit jako po kosmetické masáži a časově to zabere cca 2 minuty, což se ráno i večer obětovat dá:).

Kateřina Kristelová a LUNA mini 2

Když jsem obdržela novinku LUNA mini 2 byla jsem zvědavá, co mi může nabídnout navíc, protože na první pohled působí úplně stejně jako předešlá verze. Ale pár zásadních změn tu je:)!
Povrch FOREO LUNA mini 2 je rozdělený do tří částí. Hustší a tenká zóna slouží na čištění suché a citlivější pleti, plocha na vršku produktu cílí na přesné místo na obličeji a širší dotykové body na zadní straně jsou pro mastnější pleť. Kartáček je vyrobený ze silikonu, který je hypoalergenní, hladký a dokonce 35x hygieničtější než ostatní podobné typy kartáčků s nylonkovými štětinami.

LUNA mini 2 zátiší s růžemi

Jak používám sonický kartáček LUNA mini 2?

Především si k němu pořídím kvalitní gel. Už roky mi dobrou službu dělá Calendula od Kiehlsu, pár kapek nanesu na kartáček, obličej navlhčím vodou a potom zapnu a jemně krouživými pohyby masíruji pleť. Vyberu si jednu z osmi intenzit rychlostí, mám raději nižší:) a procedura trvá, jak už jsem napsala v úvodu dvě minuty, ale někdy musí stačit i jedna:). Gel se postupně napění a díky vibracím budete cítit příjemné chvění při kterém si podle aktuálního pocitu měníte polohu kartáčku na obličeji a používat ho můžete i na krk a dekolt.

Čistící kartáček LUNA mini 2 s citrony

Proč se LUNA mini 2 stala mým oblíbeným čističem na pleť?

Z pleti by FOREO LUNA mini 2 měl odstraňovat 99,5 % nečistot, odstraňovat odumřelé buňky a snižovat výskyt rozšířených pórů. Testuji zatím 15 dní, takže na velký závěr je brzy:), ale moje pocity jsou pozitivní a díky příjemnému tlaku to považuji i za dobrou anti-age prevenci.

Za podstatně pozitivní věc považuji sama za sebe fakt, že tento silikonový kartáček je snadno omyvatelný, vodotěsný a když si dáte práci s pečlivým vypláchnutím, nehromadí se Vám v něm bakterie, což je poměrně velké riziko u konkurenčních přístrojů podobného typu a pár mých známých blogerek s podobnou věcí problémy mělo. Pleť se zanášela a používání čistícího kartáčku bylo v podstatě kontraproduktivní. Což Vám tady nehrozí. Navíc vydrží 300 použití na jedno nabití, takže není potřeba ani na cesty vozit nabíječku. Upřímně, u jakéhokoliv přístroje FOREO je pro mě záhada co se ukrývá za čertův strojek uvnitř:), protože nabíjet potřebují cca jednou za půl roku a některé, jako např produkt na masáž očního okolí jsem po roce používání zatím fakt do zdroje nezapojovala nikdy:).

Sonický kartáček na pleť žltutá barva

Cena je 3 690 korun. Ano, opět nejde o malou investici a je jenom na Vašem zvážení, zda chcete do péče o pleť vložit tolik peněz, nebo se obejdete bez podobných pomocníků. Vzhledem k nesmrtelnému silikonu:) si, ale myslím, že ho speciálně u nás maminek, můžou zdědit i naše děti. Na pubertální pleť Claud se určitě bude hodit taky:)!

One thought on “LUNA mini 2 – kartáček na čištění pleti!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>