JARNÍ TIPY NA NOVÉ AUDIOKNIHY

kiehlszn

 

1. KOMPLETNÍ SÉRIE KOMISAŘ MAIGRET – GEORGES SIMEON

 

maigret
Komisař Maigret se už v tipech na to, co si stáhnout do auta, nebo doma k žehlení obejvil:), ale nemohla jsem si nechat ujít příležitost Vám připomenout, že na audiotéce je právě teď možnost pořídit si celou kompletní sérii. Její poslech trvá 15 hodin a 11 minut a najdete v ní všechny natočené případy legendárního pařížského šéfa policie. Český rozhlas dramatizace pořídil v rozmezí let 1970-1991 a většinou se hlavní role naštěstí zhostil Rudolf Hrušínský, což mi znělo mnohem lépe, chytlavěji a trefněji, než v případě dalších herců, kteří zahráli Maigreta ve studiu po jeho smrti.
Mým nejoblíbenějším případem je Stará dáma a taky Dlouhé bidlo, kde exceluje v menší roli Jiřina Bohdalová.
Cena celé série je vysoká 1499 korun, ale přihlédněte k tomu, že není namluvená jako většina jiných audioknih jednou osobou, ale zažijete širokou plejádu hvězdných jmen. V případech se objeví: Jiří Adamíra, Stella Zázvorková, Ladislav Mrkvička, Jana Paulová, Josef Vinklář, nebo Petr Haničinec.

 

2. NIKDY NEDĚLEJ KOMPROMIS – CHRISS VOSS

 

kompromis

Audiokniha má podtitul „Vyjednávej tak, jako by ti šlo o život“. Jde o vyjednávací taktiky, používané agenty FBI.  Chriss Voss působil řadu let jako hlavní vyjednavač FBI s únosci, takže ví o čem píše a má to na vlastní kůži zažité. Dokonce patří k nejvyhledávanějším přednášejícím podnikatelských škol.
Dozvíte se mimo jiné, jak uplatnit metodu aktivního naslouchání , zrcadlení, mlčení a hlas nočního DJ:).
Knihu načetl Petr Hanák a poslouchá se příjemně, v Americe se brzy stala bestsellerem a pokud se zajímáte o osobní rozvoj, získá si i Vás.
Její cena je 319 korun a stejně jako u ostatních si můžete nejdříve poslechnout cca 45 minut, než si jí fixně objednáte.

 

3. ZBRANĚ VLIVU – ROBERT B. CIALDINI

 

Zbranevlivu
Pokud máte rádi život pod kontrolou, stáhněte:). Robert B. Cialdini je jedním z nejvlivnějších psychologů současnosti a svojí praxi má více jak 35 let. Předává svoje poznatky získané seriózním psychologickým výzkumem a tvrdí, že existuje 6 zbraní vlivu. Reciprocita, důslednost, autorita, společenská platnost, vzácnost a přátelství. Na audiotéce má kniha dobré hodnocení posluchačů a já jsem si jí pořídila včera, takže mám z více jak 13 hodin, odposlouchané tři:), přesto jsem se rozhodla jí rovnou zařadit do jarních tipů, protože už teď vím, že řadu zajímavostí z ní využiju v denodenní praxi při jednání s lidmi.
Cena je 399 korun.

 

4. ŽENA V OKNĚ – A. J. FINN

 

Zenavokne

To nejlepší nakonec:)! Thriller, který jsem přečetla za jeden víkend a dostal mě tak, že jsem si okamžitě pořídila audioknihu. Je skvělá! K ději jen stručně, protože bych Vás nerada připravila o momenty překvapení, o které není nouze. Anna Foxová žije sama ve svém domě, ze kterého skoro nevychází, popíjí víno a sleduje staré filmy. Jednou zahlédne v protějším okně domu něco, co vidět neměla…. A napínavý děj začíná. I finální rozuzlení stojí za to!
Doporučuju a hodnotím 5 hvězdama!
Cena je 249 korun.

 

INSTAGRAM: @kristelova.katerina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>