KRABIČKOVÁ DIETA? MOJE ZKUŠENOST

E3AA34C7-5653-449D-8BCE-7FBFAC28A6C3

Krabičkovou dietu jsem zkoušela v minulosti už několikrát, vždycky jsem se k ní uchýlila, když jsem věděla, že mě čeká náročnější období a já si nestihnu připravit jídlo doma a nechci být během dne odkázaná na fastfoody:). Navíc to, že jídla jsou připravená zdravě, z čerstvých surovin a váhovej úbytek čeká na konci skoro na každého, kdo během procesu nepodvádí, pro mě byl příjemný bonus.

E3A4B753-5BA0-425B-AF98-931A55D3E5EE

Dieta v krabičce konkrétně mě navíc chutná! Což upřímně nemůžu říct o všech dalších, které jsem testovala. Můžete si vybrat ze dvou programů, buď „Hubnu“ nebo „Žiju zdravě“. Na skladbě jídelníčku se podílejí výživoví poradci a zkušení kuchaři a celodenní sestavu jídel můžete mít od 249,- korun. A výběr je každý den pestrý a jídla se neopakují. Můžete využít i služeb výživové poradkyně a co považuji za další výrazné plus je fakt, že můžete dietu kdykoliv na dva dny zrušit /když třeba jedete na dovolenou/ a pak se k ní znovu vrátit.

Za mě si jedničku zaslouží pokud jde o snídani: ovesná kaše s medem a sušeným ovocem, tuňáková pomazánka s červenou cibulkou a tmavý chléb, chutnaly mě i čokoládové musli s bílým jogurtem a banánový tvaroh. Pokud jde o oběd, vypsala jsem si do poznámek, že nejvíc mě chutnala pečená krůta se šťouchaným bramborem a letním salátkem, vepřová panenka s jablkovým čatní v mrkvi s dušenou rýží a italské houbové rizoto s parmazánem.

258AB3E2-D782-463B-ACB4-A02D8F5EC23F

Večeře neměla chybu pokud šlo např. o salát cézar s kuřecím masem, který miluju, nebo kuskusové rizoto se zeleninou, treska na bylinkách s bramborovým pyré a fazolkama a úplně nejvíc mě chutnaly pečené papriky plněné bylinkovou brynzou s polentou.

A0CDF50E-E66F-4D90-AAA7-14D1B096EE8A

Pokud chcete zhubnout, nebo udržet váhu, případně zažít „jen“ pocit co to je mít denně připravených 5 krabiček na kterých si pochutnáte, zkuste to:)!

www.dietavkrabicce.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>