MEDICOM

medicom2

Klinika, které jsem věrná řadu let a doporučuji jí všem kamarádkám a po podzimní zkušenosti mýho kluka i kamarádům:). Osobní přístup, nadstandartní péče a laskavý personál. 

Na Instagramu se mě často ptáte jakým lékařům konkrétně jsem se svěřila do péče a komu důvěřuji. Augmentaci a modelaci mě dělal skvělý doktor primář Michal Puls csc., který na Vás bude působit tak uklidňujícím dojmem, že se mu nebudete bát svěřit:). Má cit pro estetiku a jde mu o přirozenost, takže se nemusíte bát větších velikostí, naopak, vždy jsem z něj měla pocit, že se mu líbí méně ml a kvalitně odvedená práce.

medicom4

Pokud jde o pleť, nedám dopustit na dermatoložku Kateřinu Třískovou, ke které si chodím nechat kontrolovat pihy a mám v plánu k ní v březnu vzít i Claudinku. Kateřina je opravdovým specialistou, navštívila jsem jí opakovaně i kvůli jizvám po modelaci, které jsme skvěle odstranily laserem. V budoucnu se chystám na mikrojehličkování – mezoterapii, což je omlazující koktejl živin a hydratačních látek pro krásnější pleť. A kdo chce opravdu citlivou aplikaci botulotoxinu, objednejte se k ní. Ne nadarmo se jí říká mezi mými přáteli „sochařka obličejů“, ona Vám opravdu skvěle poradí a hlavně s citem, žádné kamenné obličeje a absence mimiky. Dokonce dokáže klidně rozmluvit přemrštěné požadavky, když se jí to pro typ Vašeho obličeje nezdá vhodné.

Tomáš si zašel v říjnu na dolní víčka k panu doktoru Horynovi. Nešlo mu o to, aby vypadal o dvacet let mladší, ani nekombinoval operaci s aplikací botoxu a vyhlazování vrásek výplněmi. Jen ho roky trápila výrazná a přebytečná kůže pod očima a rozhodl se k tomuto estetickému zákroku. Únava očí zmizela, pro řadu lidí v jeho nejbližším okolí ani nebylo poznat, že na nějaké operaci byl, spíš mu všichni říkali, že se dobře vyspal a otoky zmizely:). V Medicom Klinik se svěřil do rukou Pavla Horyny, který je zkušený operatér a i díky němu Tomáš nemá žádné patrné jizvičky, jsou skryté pod linií řas. Plastika dolních víček probíhá v místním znecitlivnění a trvá cca 45 minut. Víčka se šijí podkožním stehem, který se po týdnu odstraňuje. Ke komplikacím dochází výjimečně a jak jsem mohla pozorovat na Tomášovi, kromě toho, že mu bylo nepříjemné spát pár dnů pouze na zádech, nic jiného, dramatického nepociťoval…od pana doktora Horyny dostal kapky a mast do očí, kterou poctivě používal a po třech týdnech byl naprosto ok. Ještě jen dodám, že domů jdete v den operace, žádná hospitalizace přes noc není nutná.

medicom3

Pokud přemýšlíte nad jakýmokliv estetickým zákrokem, který Vám může zpříjemnit a zkvalitnit život, obraťte se na kliniku a domluvte si konzultaci. Budete v dobrých rukách:)!

Víc informací o všech procedurách i lékařích najdete na www.medicomclinic.cz a na instagramu @medicomclinic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>