HUDA KATTAN kosmetický fenomén!

hudabeauty

Máloco z kosmetického světa, mě dokáže zvednout ze židle v pozitivním slova smyslu, protože po třech letech denodenního blogování je těžšá se nadchnout:), HUDA BEAUTY to, ale dokázala!  Tuto kosmetickou značku založila bloggerka pocházející z Dubaje Huda Kattan a to, co bylo zpočátku jen koníčkem a vášní, se stalo reálným fenoménem. 

Momentálně není na trhu dokonalejší rtěnka než je Huda Liquid Matte! Jde o vysoce pigmentovanou tekutou rtěnku, která se po nanesení neloupe, nevysušuje a drží! Neobtiskává se na sklenice, ani roláky, ani na klučičí tvář:). Za mě je odstínem číslo jedna Snobby, dále Bombshell, která je trochu do hněda a na večerní mejdan speciálně na ten silvestrovský se hodí fialová metalíza Moody. Doporučuju i nakombinovat rtěnku s konturkou, kterou má HUDA taky skvělou, jednoduše se aplikuje, zafixuje a můžete jí nosit i samotnou, pokud si vyberete dobrý odstín. Já nedám dopustit na Gossip Gurl.

hudabeauty

Řasy od Huda Beauty zkoušela z naší dvojky Kris a vím, že byla spokojená. Já jsem si v Sephoře, kde všechny Huda věci najdete, pořídila Samanthu a Sashu. Řasy nesou názvy podle holčičích jmen:). Stojí okolo čtyř stovek, což uznávám, není málo, ale vydrží Vám dlouho, protože jsou vyrobeny ze syntetických vláken a navíc se snadno používají. Já sama zpočátku s nalepováním řas hodně bojovala, protože jsem od přírody nešikovná a nezručná, ale i já jsem se to naučila, Samanthu jsem zatím prubla jen na doma, abych věděla zda Vám tuto novinku doporučit. Nepodceňovala bych kvalitiní lepidlo, pokud nechcete, aby Vám řasy uprostřed večeře spadly do polívky:). Umělé řasy Huda Vám poskytnou střední objem a vzdušnou křivku pro vznešenější efekt.

hbrasy

Řasy obsahují dva vějířky řas rozdílných délek, díky kterým působí právě bohatým dojmem.

Pozastavím se ještě u zakladatelky téhle značky, zmiňované Hudy Kattan. Na instagramu patří k hodně sledovaným osobnostem a doporučuju si jí přidat. Aktuálně má 23,7 milionu followers (@hudabeauty) a její videa i tipy na to, jak konturovat jsou bezkonkurenční. Hudu hodně přirovnávají ke Kim Kardashian, ona to tak ráda neslyší, ale nějaké styčné plochy mají. Např. stejně jako impérium Kardashianek je i Huda Beauty rodinným podnikem. A stejně jako youtube kanál Kim, má i ten její mega sledovanost. Za náš blog doporučuju hlavně video How to contour your lips with Huda Beauty. Krásné zimní období s kvalitní rtěnkou na rtech:)!

hudart

/všechny produkty seženete v síti Sephora/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>