PROMĚNA S LADYLAB!

carnitin

Rozhodla jsem se dát dohromady, shodit, zpevnit, zamakat a zkusit proměnu s LadyLab, značkou, která na český trh uvedla potravinové doplňky:). Trvalo docela dlouho sladit soukromí a práci a když už se mi to konečně poprvé v životě povedlo a stabilizovalo se to:), nastal čas se vrhnout na fyzickou stránku:). Konečně!

Roky si slibuju, že shodím dvě kila, které mi chybí k tomu, abych se vešla do své ideální velikosti a nebyly mi těsné džíny, ve kterých jsem v roce 2003 začala točit T-music a stále je mám na dně skříně:). Navíc kamera přidává pět kilo a celkově jsem potřebovala detox a ozdravení organismu jako takové. Nabídka zkusit zmiňovanou proměnu s LadyLab byla tedy přijata okamžitě. Jdu do toho!

9127EEB1-3B80-472E-965D-4C29F219A5C6

Kdo sledujete náš blog pečlivě, víte, že chodím poměrně pravidelně běhat a dávám si docela záležet na tom, co jím a piju. Tím připíjím všem maminkám dvěma deci bílého vína, které si cca třikrát týdně večer neodpustím:), ale zároveň na svojí chatrnou obranu dodávám, že nekouřím, nepiju kafe, ani tvrdý alkohol a ty skleničky vína jsou pro mě důkazem toho, že nejsem zas takový asketa. Sladkosti u mě doma moc nenajdete a nepotrpím si ani na pečivo, nebo těstoviny. Samozřejmě občas zhřeším, ale to vnímám jako něco, co je potřeba a přestože jsem zastánce vojenských pravidel, naučila jsem se je jednou za čas pořádně porušit a nesvazovat se:). Rozhodně, ale dobře promýšlím, co sním a jakou aktivitu vydám.

Na podzim jsem začala testovat produkty značky LadyLab. Možná jste si toho všimli protože na mém instagramu se pár fotek objevilo a po dvou měsících jsem se rozhodla sepsat svoje zkušenosti do postu a doporučit Vám, co mi přišlo účinné a pomohlo.

DF54C70C-A6A7-4A47-9A74-A3CF6AB2A8AA

Začala jsem s kokosovým proteinem, na který nedám dopustit. Mám problém s pravidelnou stravou a množstvím jídla vůbec. Jím poměrně málo a často se mi stává, že v půl druhé odpoledne zjistím, že jsem nic nejedla, nebo si zobla trochu salátu. Protein mi pomohl v tom, že doplnil to, co bylo potřeba a zafungoval jako ideální svačinka. Smíchat můžete s vodou, nebo s mlékem.

Dalším pomocníkem ve formování postavy a shazování kil mi byl Carnitin, který umožňuje získávání energie z uložených tukových zásob. Snižuje hladinu LDL cholesterolu a redukuje stres vzniklý v důsledku fyzické zátěže. Brala jsem jednu tabletku ráno, před snídaní a jednu před tréninkem.

7D53EA3F-6109-4286-9EA5-5987451C3B04

Burner. To je do trojice můj poslední „trenér“ na cestě k ideální postavě. Na webu www.ladylab.cz je k němu napsáno „ať Váš tuk shoří v pekle!“ :) a přesně tak to je, pokud ho budete správně používat. Jde o komplex látek s vysokým obsahem kofeinu k maximalizaci redukce podkožního tuku. Burner Vás pře fitkem nabudí a cvičení Vám díky tomu půjde o dost snáz. Pozor jen pro ty z Vás, kdo máte vyšší tlak, tam bych byla opatrnější. Kofein je kofein:).

Všichni pomocníci, které jsem Vám představila Vás samozřejmě nespasí pokud k nim nebudete pravidelně cvičit a neupravíte jídelníček. LadyLab Vám k tomu může účinně pomoci, sledujte instagram značky @ladylabgirl a za follow stojí i trenérka, která s LadyLab úzce spolupracuje a cvičím s ní i já, @tinka_fitness_motivator. Za zmínku stojí i balení, ve kterém Vám produkty přijdou. Jsem v tomhle ohledu detailista a všímám si i toho, jestli si značka dá práci s tím, aby potěšila oko. LadyLab to umí. Růžová taštička v barvě, která je pro celý brand stěžejní, produkty připravené na stejnobarevné podestýlce a malý dárek, jako překvapení k tomu.

2C333E03-79A4-4175-AA60-E3C8B468B0AE

Za mě BAVÍ!

www.ladylab.cz

@kristelova.katerina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>