HIT or MISS? Foreo LUNA play

853B29D1-F065-4B68-B692-CFD00D3D8A3D

Důkladné čistění pleti 2x denně – za to vděčím své nyní už skoro neproblematické pleti bez akné (až na pár dní v měsíci). Když tak pozoruji a porovnávám svoji dřívější péči a tu, kterou jsem si před rokem a půl nastavovala znovu a jinak, podle rad všech kolem, jsem přesvědčena o tom, že je to v čištění. Jakou radost mi udělalo Foreo, když nám na blog poslalo krásný vánoční stromeček s jejich novinkou LUNA play. Už dlouho jsem ho chtěla vyzkoušet a netroufla si investovat do nečeho, o čem moc nevím. Teď skoro lituji, že jsem si sonický kartáček nepořídila dřív. 

LUNA-play-product_PURPLE_front LUNA-play-product_PURPLE_back

Samozřejmě všechno má svůj čas  a jsem ráda, že jako první zkouším právě tuto mini variantu, která má dle mého příznivou cenu 990 Kč. Ostatní kartáčky Foreo stojí od 2 500 – 4 000 Kč, což už je opravdu nutné promyslet. LUNA play je nejmenší hluboce čistící přístroj, nabízí se  v 7 barevných provedeních a je vhodný pro všechny typy pleti. Což je usnadnění oproti Luna 2, kde si barvu vybíráte podle typu pleti, což je někdy těžké sama sobě správně určit. Mě to chvilku trvalo, ale teď se snažím všechny produkty směřovat na citlivou, kombinovanou, ale i suchou pleť. Důležitá je pro mě hydratace a nenamáhat svou pleť ničím těžkým.

procescisteni

forlupw_ketb40_04__6

Tuhle mini Lunu mám doma sice teprve od pátku, ale musím vám říct, že jsem si všimla rozdílu už po PRVNÍM použití. Doteď jsem si čistila pleť pravidelně ráno i večer konjakovou houbičkou a snažila se co nejjemněji, ale také co nejdůkladněji pleť očistit. S Lunou jsem našla hned několik výhod a poznatků:

  1. Kartáček stačí jemně přidržovat a on svoji práci provede sám. Žádné tlaky na pleť a nepříjemné škrábání.
  2. Luna vám nepojme žádný produkt, jako například konjaková houbička, silikon totiž nic nenasává a vy neplýtváte.
  3. Čištění je rychlejší.
  4. Čištění je rozhodně hygieničtější, protože v umytém kartáčku nic nezůstává a také se tam nic dalšího netvoří.
  5. Pleť je hned po prvním použití jemnější a hladší na dotek. To se každý den stupňuje a poznáte to i při aplikování makeupu, protože je mnohem hebčí na dotek a já teda zpozorovala i zmenšení pórů okolo nosu. 
  6. Cestovní velikost – LUNA play je velká jak klasický odličovací tamponek. 

FOREO_US_GiftSet#3_Lunaplay_Front1_WhiteBackground_HQ

Troufám si říct, že jsem lepší, pohodlnější a jemnější čištění pleti zatím nepoznala a teď si už opravdu brousím zuby na LUNA 2 nebo Luna Mini 2. Play bych nadále vozila po cestách a doma si nechala jeden větší kousek. Dám tomu aspoň dva měsíce, abych zase moc nespěchala. LUNA play je pro mě jasný HIT a možná je to i dobrý tip na dárek pro vás, nebo že byste ji někomu koupily vy. Našla jsem prodej na www.notino.cz a www.alza.cz. Veškeré informace o všech produktech téhle značky najdete na www.foreo.com.

Tento článek není placený, bylo pouze na mém uvážení, zda o produktu napíšu nebo ne. Ovšem moc děkuji PR zastoupení za zaslání. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>