DIÁŘ! MOJE SOUČÁST!!

diareuvd

Přiznávám, jsem diářový typ. Nikdy jsem si nezvykla na elektronickou podobu poznámek. Žádný google, žádný iphone, ale klasický diář a propiska. Zapisuju si do něj všechno. Schůzky, srazy, poznámky k natáčení Paparazzi, témata na články na blog, seznam nákupu, termíny moderování i rodinných slavností. Je zároveň i mým deníkem, protože dokumentuju i svoje pocity, lepím si k nim nálepky a někdy dokonce fotky a nechybí Claudinčiny kresby.

Můj hlavní diář /mám totiž dva:), hlavní a vedlejší, ale u toho se ještě zastavíme/ je od značky LV. Ano byl dražší a i náplň do něj je každý rok taky poměrně drahá, ale nedám na něj dopustit a vzhledem k tomu, že ho používám denodenně si na sebe už jednoznačně vydělal zpátky:)), co bych bez něj dělala. S touto značkou, pokud jde o diáře, jsem už jednu zkušenost měla, před tím současným jsem měla jeho menší verzi a přestože byl do kabelky podstatně skladnější, už se mi do něj moje denodenní povinnosti prostě nevešly a čeká na Claud, až si do něj v pubertě svoje rande bude zapisovat ona:).

lvdiar

otevrit

A proč mám diáře dva? Ze strachu, že by se mi ten hlavní ztratil:). Vážně. Pak by nastala celkem složitá situace, protože moje dny i volno jsou naplánované na dva měsíce dopředu a dostala bych se do nepříjemné situace, kdy bych musela obvolávat nejen produkci Barrandova, ale i školu, kroužky, rodinu a naší chůvičku, abychom vytvořili nový časový plán.

lvcko

Tím druhým diářem, který mám doma, ale všechno si do něj poctivě zapisuju, aby kdokoliv z rodiny, kdo není zrovna se mnou měl přehled kdy makám a kdy ne a mohli jsme si naplánovat např. romantický víkend:), je diář Dary Rolins, tzv. Rok podle Dary. Má dostatek prostoru a vejde se mi tam všechno včetně rozplánování hlídání Claudinky, kterého se už roky umí skvěle zhostit náš rodinný poklad Angee.

podledary

Kdyby se něco stalo s mojí variantou 1 /LV/, v poklidu přejdu na svůj záložní diář a nezrychlí se mi tep:). Teda zrychlí, protože přijít o Vuitton se mi moc nechce:), ale co bych mohla dělat.

darinka

Víc napoví fotky a pokud byste se zamýšleli nad tím, zda se vyznám ve změti všech těch poznámek, tak vyznám:). A budu ráda za Vaše názory, jak si poznámky zapisujte Vy. Třeba na mém insta, klidně v direktu. Já a moje kombo agenda se s Vámi loučím a těším se, že když se neuvidíme v terénu, tak aspoň na mých sociálních sítích @kristelova.katerina :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>