PARFÉMY, KTERÉ NA PODZIM POUŽÍVÁM

vonavky

Kdo z nás by nemiloval vůně! Nejsem výjimka, mám jich momentálně na své kosmetické poličce 12. Šílený číslo, vím a to jich stále nemám dost. Byla doba, kdy jsem byla věrná jedné jediné značce, zpravidla YSL a konkrétně BabyDoll jsem používal nepřetržitě deset let. Musím zjistit, jestli se ještě vyrábí, tu bych si z nostalgie koupila okamžitě:). V současnosti ráda experimentuju, možná si tím i nahrazuju to, že jsem kdysi na víc, jak jeden parfém neměla:). 

Co mě nadchlo na podzim 2017?

1. Boucheron

quatre

Boucheron do říše parfémů vstoupil v roce 1988, původně se totiž jedná o značku drahých šperků, jejímž tatínkem je Alain Boucheron a které nosily a stále nosí ikony jako jsou Nicole Kidmann, Gwen Stefani, Anne Hathaway atd. Parfémy jsou symbolem ženskosti a právě ženskost je to, co mě k Boucheronu přitahuje. Nejde o lehký parfém, který se hodí do posilovny, nebo na procházku se psem. Jde o aspoň pro mě večerní záležitost, která zdobí podobně, jako šperky.


2. Dunhill

jes

Známá londýnská značka s více než stoletou tradicí, která se zaměřuje na mužský luxus. Nejdříve začali vyrábět motoristické potřeby a sortiment postupně rozšířili o kuřácké potřeby, především dýmky. Zajímavé je, že v roce 1927 úředstavil Dunhill první zapalovač, který se dal ovládat jednou rukou:).

Časem do portfolia zařadily i parfémy a právě jeden z nich, Dunhill Desire Black právě zkouší Tomáš a musím napsat, že je to jedna z nejkrásnějších vůní za poslední dobu v pánském provedení. Obsahuje pepř, grepfruit a bergamot a taky cypřiš, růži a šafrán. Voní nádherně!


3. Gellé Fréres

queen

Tahle značka umí zachytit srdce a duši květin. Přiznám se, že jsem o ní moc nevěděla, než mi na vyzkoušení zaslal velkoobchod Aprodelta jeden kousek. Neobsahuje alkohol a dlouho vydrží, údajně v sobě nese i posilovače dobré nálady. To jsem zatím až tak neprozkoumala:). A jméno Gellé Fréres je speciálně ve Francii už dlouho součást historie krásy.


4. Abercombie&Fitch

af

Značka s dlouhou tradicí. V roce 1892 ji založil David T. Abercombie a začal s výrobou sportovního oblečení. A první parfém uvedli na trh v roce 2002 a měl název First Instinct. Muž, který tuto vůni nosí by měl být sexy, sebevědomý a nebát se odhalit svoje hlubší pocity. A přesně takový je můj kluk:), teda ta třetí věc malinko hapruje, ale jinak to sedí:). Možná proto je tento parfém jeden z jeho nejoblíbenějších. A pokud nevíte co pro partnera k vánocům, tak s Prvním Instinktem od Abercombie nešlápnete vedle:).

Užívejte podzimní sychravé počasí a zpříjemňujte si ho vůněmi, je pak krapet snesitelnější:)!

www.aprodelta.cz

Instagram @aprodelta

One thought on “PARFÉMY, KTERÉ NA PODZIM POUŽÍVÁM

  1. Katuš, díky za tipy. Navnadila jste mě na ten pánský Dunhill, ale když jsem ho hledala na netu pod názvem Dunhill Desire Black, tak se mi našel úplně jiný flakon. Není to co používá Tomáš parfém? Já našla jen toaletní vodu.Díky a krásný víkend. Katka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>