SVĚT ČESKÉHO ŠOUBYZU KAŽDOU NEDĚLI NA TV BARRANDOV! PAPARAZZI MAGAZÍN!

katkasedacka

Už od léta pro Vás chystám každý týden magazín ze světa českých celebrit! Můžete si ho najít na televizní obrazovce každou neděli v 19.15 hodin na televizi Barrandov. V každém díle hvězdný host, zajímavé reportáže o aktuálním dění i kauzách a nechybí ani módní policie, kterou u nás vede jedna z nejpovolanějších – Alenka Šafratová. Umí být ostrá a bez okolků popisuje outfity tak, že mám někdy pocit, že s ní polovina českého šoubyznysu přestane mluvit:). Umí, ale i chválit a motivovat.

Paparazzi připravuju s týmem reportérů, kteří jsou denně v terénu na společenských akcích a otvírají pro Vás i ty dveře, které by si celebrity přály mít zavřené.

katkadominika

katkaornella

katkamichaldavid

Stylingu mojí osoby se ujala Julia Silajdzic, se kterou spolupracuji delší dobu a její práci miluju stejně jako práci druhé výborné televizní kostymérky Simony Zemanové. Díky za Vaše reakce na mém instagramu, holkám je vždy poctivě vzkazuju.

katkastudio

Za každým pořadem stojí produkční tým, který domlouvá hosty, řeší harmonogram i průběh natáčecího dne. My máme naší šikovnou Denisku Staňkovou, která je mojí pravou rukou a všechny texty i to, jak budou reportáže navázány na sebe včetně kompletace každého dílu má na starosti René Hnilička.

katkamusil

Všem patří můj velký dík za odvedenou práci a to nejen těm, které jsem vyjmenovala, ale i týmu kameramanů, režisérovi a střihači. Vždycky jsem si přála být dramaturgem formátu, který mě bude bavit a budu s nim souznít. Tak si nás najděte! V 19.15 každou neděli na Barrandově! A sledujte i náš instagram: @paparazzimagazin, kde mapujeme aktuální dění ze studia i ze života celebrit.

katkaterez katkaporada katkavestudiu katkakocian

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>