PODZIMNÍ DÁVKA KOSMETIKY!! CO MĚ BAVÍ, VYZKOUŠELA JSEM A POUŽÍVÁM?

uvodnikosmetikapodzim

Podzim je tady a kosmetické firmy se předhánějí v představování novinek. Miluju ten pocit volné soboty, kdy je Claud na procházce s dědečkem, já vím, že mám pár hodin jen pro sebe a zkouším masky, krémy i makeupy. Horký čaj do ruky a prohlížení časopisů, než maska začne působit…. A potom si píšu na lístečky jaký pocit mám z té a té vůně, z konzistence krému a sepisuju dojmy, které si budete číst.

1. Manufaktura med a rakytník

manufaktura_medrakytnik

Med je bohatý na minerály, vitamíny a antioxidanty, má zklidňující,  zjemňující a vyživující účinky na pokožku. Do této limitky Manufaktura vybrala med od vyhlášeného včelaře pana Hloška z jesenických hor. Rakytník má zas v sobě vysokou dávku vitamínu C a E a regenerační účinky. Me baví vůně produktů a především doplňek kolekce – sirup! Tentokrát určený především pro posílené odolnosti a vitality! Cena každého produktu zvlášť je okolo stokoruny.

2. Dove Sensitive antiprespirant ve spreji

dovesensitive

Dlouhou dobu jsem se antiprespirantům ve spreji vyhýbala, používala jsem zásadně tuhé a někdy kuličkové. Dove je výjimka, kterou zařadím na poličku na čestné místo a chválím. Díky dermatologickému testování ideální i pro citlivou pokožku, po holení nečekejte pálení ani zčervenání. Měl by zaručovat svěžest po 48 hodin, což se přiznám nikdy nevydržím vyzkoušet, protože ho během dne aplikuji radši několikrát:). Cena: 90 Kč

3. Make-up Maybelline FIT ME

fitmemaybelline

Sjednocující makeup s matujícím efektem, určený pro normální až mastnou pleť. Umí sjednotit barvu kůže, což já, která při změně počasí trpím na červenání v okolí tváří, chválím. Přitom nevysušuje pleť a není nutné pudrovat pokožku několikrát za hodinu, lehce se roztírá a stačí tenká vrstva,  Příjemná je i cena 150 Kč.

4. L´Occitane Terre De Lumiére Body milk

lumiereloccitane

Tělové mléko, kterému v L´Occitane říkají „zlatá hodina“ a prý jde o první gurmánsko-aromatickou vůni. Mléko se nádherně roztírá, skvěle hydratuje a pokud jde o řadu Lumiére, doporučuji vůni, kterou jsem používala celé léto. Mě osobně připomínala čaj, teplo a provoněné noci čerstvě posekanou trávou a loukami. Cena mléka je vyšší, 660 Kč, ale vydrží dlouho a já sama ho mám jako slavnostní produkt, když se chystám se svým klukem na rande. Po každodenním sprchování dávám přednost levnějším variantám.

Novinky z oblasti kosmetiky sledujte i na mojí instastory @kristelova.katerina a těším se u další porce toho, co mě zaujalo, už brzy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>