PURE XS – nová sexy vůně pro muže od Paco Rabanne

xsko

Dlouho jsem nepsala o žádné zajímavé pánské vůni a jsem ráda, že vás znovu můžu nasměrovat do parfumerie. Paco Rabanne má naprosto nádhernou novou vůni, kterou musíte koupit svému muži. Je tajemná, sexy, kořeněná i citrusová, lehká i těžká, ale hlavně je rozpoznatelná a tajemná.

Pokud jste už někdy měly v ruce vůně Paco Rabanne, tak  jistě víte, že mají luxusní balení a jejich vůně vydrží celý den. Jak dámské, tak právě i ty pánské. Myslím, že každá jste se už musela alespoň jednou setkat s klukem, který používá klasickou zlatou cihlu One Million a nebo předloňskou novinku v pohárovém flakonu Invictus. Obě vůně jsou neskutečně sexy a za chlapem, který tak voní, se otočí každá. Pokud jste je nezkoušely, tak rozhodně zajděte do nejbližší parfumerie a očichejte všechny tři vůně. Jednu z nich rozhodně vyberete.

purexs

Vůně by také měla povzbudit všechny vaše smysly. Pure XS v sobě skrývá mnoho protikladů a jak jsem se ptala mého stálého testéra parfémů Tomáše, tak má pocit, že je vůně každý den trochu jiná, ale vždy intenzivní. Je tajemná tím, že se v ní snoubí tolik ingrediencí, které se na každém muži rozvoní jinak. V parfému můžete ucítit zázvor, tymián, skořici, vanilku, ale i pižmo. Vůně je to velice živočišná, což ukazuje následující reklama.

Vůně je to nádherná a opravdu velice velice přitažlivá. My ženy máme rády, když muž krásně voní a pokud už pomalu uvažujete nad vánočními dárky, zajděte okouknout Pure XS od Paco Rabanne

purexss

PURE XS DEODORANT SPRAY 150ML 920 Kč
PURE XS SHOWER GEL 150ML 990 Kč
PURE XS DEOSTICK 75G 780 Kč
PURE XS EDT 100ML 2 300 Kč
PURE XS EDT 50ML 1 700 Kč
*Nezávisle doporučená spotřebitelská cena (vč. DPH)
Vůně je dostupná v široké síti parfumerií Sephora, Marionnaud, 
FAnn, Douglas a Tesco My.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>