CO SE V SRPNU NA INSTAGRAM NEVEŠLO?

instakatka

Zase pro vás mám pár fotek, které mi zůstaly v mobilu a na insta se nevešly:). 

1. Tomáš a Claudina večeří

Fotka, kterou mám moc ráda. Měla jsem jí během srpna i jako tapetu. Je symbolem pohody, která u nás doma panuje a taky ilustruje to, jak žijeme. Snažíme se o klid, harmonii a minimum spěchu, jak jen to jde. Jinak s Claudinkou svádíme, pokud jde o jídlo klasický boje…, nechce nic, co považuju za hodnotný a zdravý a dostat do ní např. kuře se zeleninou je nadlidský výkon, ale věřím, že znáte všechny dobře:)!

veceredoma

2. Já a Tomáš

Tomáš se v létě fotil pro svojí novou knihu Děkuju, kterou napsal s Janou Ciglerovou. Tomáš Krist je skvělý fotograf, který rozumí své práci a fotil nás oba už pro rozhovor do Magazínu Mladé Fronty Dnes. Tahle fotka je momentka, kterou cvakla moje oblíbená stylistka Simona Zemanová, která měla na starosti oblečení pro mýho kluka. Výsledky můžete sledovat na jeho instagramu @tomasrepkacz.

kackotomas

3. Holčičí partička

Claud s kámoškama v Bibione, kam jsme si vyrazily na holčičí trip. Malá si to náramně užila, denně dostatek zmrzliny, sladkostí, koupání v bazénu i večer po sedmý hodině, večerka v deset a nádherný počasí! Tady jde s holkama do lunaparku a samozřejmě je jí úplně fuk, jestli jdu za ní:)…

claudparty

4. Chlupatý boty

A taky bez nadsázky hit mýho instagramu. Dlouho jsem nemusela odpovídat na tu samou otázku dokola.. „kde jsi je koupila???“ Tak holky v Humanicu na Chodově! Ten by mi měl poslat pět párů chlupáčů do zásoby, za reklamu, protože když jsem se koncem dalšího týdne, po uveřejnění fotky, ptala na to, jestli ješt nějaké mají, dozvěděla jsem se, že jsou beznadějně vyprodány. Chodí se v nich skvěle a NE, opravdu kožešina nehřeje v létě tak, že by to bylo nepříjemné. Koncem léta jsem neodolala a koupila si ještě jedny s černým kožíškem v Aldu.

jasnatatry

5. Fotbalový kemp v Kutné Hoře

Tomáš měl akci v Kuté Hoře, kde jeden den trénoval s malými fotbalisty a já s partou kamarádů jeli s ním. Tady sedíme na dece a pozorujeme:). Mimochodem tohle město stojí za návštěvu! Chrám sv. Barbory je zážitek i pro ty, kteří jinak architekturu ignorují. Neskutečná krása!

travnikhora

6. Parta na výletě

Tahle fotka doplňuje tu předchozí. Jsou na ní naši nejbližší přátelé, kteří jsou k nám upřímní, rovní a přejí nám jen to dobré, stejně jako my jim a proto je milujeme a je nám s nimi skvěle. Tady jsme stále v Kutné Hoře na cestě do zmíněného chrámu sv. Barbory. Vím, že na mě tehdy něco lezlo a pak jsem v létě na dva dny skončila s chřipkou. Proto jsem taky zabalená ve svetru, ač bylo venku 25 stupňů.

kutnahora

7. Paparazzi porada před vysíláním

Porada před vysíláním prvního dílu. Můžete vidět našeho režiséra Vojtu, editora Rendu Hniličku, šéfa Honzu Musila a mě. Vždycky, než začneme točit projdeme co nás čeká, jak by měly vstupy vypadat a co změnit od vysílání dílu předchozího. Spousta lidí, kteří se na pořadu podílí ani není vidět, čekají v zákulisí, ať už jde o makeup, nebo styling. Paparazzi magazín můžete vidět na TV Barrandov každou neděli v 19.15 hodin.

paparazzimagkat

8. Moje rodina z Jižních Čech

Moje famílie, resp. její část. Zabijou mě, že jsem to sem dala, ale dala no:)). Máma, 83 letá babička, teta a strejda z dolní chlaupy vesnice Radenín, kam patřím a kde to miluju. Scházíme se často všichni dohromady a užíváme si pospolitost a hygge principy v praxi.

rodina_KC

Těším se u dalšího „co se na isnta nevešlo“ a zatím sledujte to, co se tam vejde na @kristelova.katerina :)!

Krásný začátek podzimu!

One thought on “CO SE V SRPNU NA INSTAGRAM NEVEŠLO?

 1. Ahojky,
  krásné ohlédnutí za létem:-) Musím říct, že rodina vypadá moc mile a dobře, ale babička je vážně kočka! Ten její věk jsem si musela přečíst dvakrát a stejně se mi tomu nechce věřit:-)
  Jinak mě Kutná Hora také uchvátila a moc se mi líbí tato promenáda od chrámu do centra, kde jste vyfocení.
  Dobří přátelé jsou k nezaplacení:-)
  Těším se na další článek.
  Hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>