HIT or MISS: Victoria Beckham pro Estée Lauder

21077804_1443848672335027_9147980704653571708_n

Už podruhé se Victoria Beckham propojila se značkou Estée Lauder a vytvořila pokračování své limitované řady dekorativní kosmetiky. Loňské září Victoria představila svou kolekci, a ta byla za pár dní vyprodaná, takže se vyráběly další a další kousky, aby se uspokojila vysoká poptávka. Letos svou kolekci rozšířila o další novinky, přičemž některé produkty z té minulé kolekce už k dostání nejsou. Neodolala jsem loni a ani letos! Proč? Protože obdivuju Victorii jako osobnost, úspěšnou podnikatelku, návrhářku a matku. Navíc je to pro mě krásná žena a její přístup k líčení se mi líbí. A jaké jsou tedy produkty z limitované kolekce VB Estée Lauder? Drahé, ale úžasné!

zaklad_vb_estee

Z loňské kolekce jsem si pořídila pouze dva produkty, jeden v českém butiku EL – paletka s šesti třpytivými odstíny a druhý mi přivezla sestra z Londýnského butiku VB – rozjasňovač Modern Mercury (je v kolekci i letos). Oba produkty používám tak často, že už v nich mám slušné prohlubně. Nejen, že mají krásný designový obal (za který připlácíte víc jak 50% ceny), ale samotné produkty jsou opravdu skvělé. Stíny jsou krémové a kromě jednoho odstínu vůbec nepráší a sedí na očích jako přikované. Paletka mě stála tehdy kolem 2 tisíc korun, což je opravdu dost. Rozjasňovač vyšel na 55 liber, ale říkám vám, ten je tak skvělý, že uvažuji, že si pořídím jeden do šuplíku, kdybych náhodou tenhle někdy dodělala. Dočetla jsem se, že se jedná pravděpodobně o odstín rozjasňovače, který EL dříve vyráběl a Victoria jej chtěla zpět přivést na trh právě ve své kolekci. Věřila bych, že jí tenhle produkt chyběl a chtěla ho zpět, opravdu za to stojí.

modernmercury rozjasneni rozjasnovac_vb

Co se týče paletky, tak nemohu říct, že by to byla nutně věc, kterou by člověk musel mít, ale šlo spíš o to, že jsem jednoduše něco z kolekce mít chtěla a pro ČR bylo tehdy připraveno tak málo kousků, že jsem v butiku moc velký výběr neměla. Každopádně nelituji a s paletkou se opravdu často líčím a používám ji na denní třpytivější líčení. Stíny jsou krásně pigmentované a pracuje se mi s nimi na oku krásně. Jestli jsou lepší než nějaké levnější stíny, nemyslím si, ale tady je to hodně o pocitu a mé potřebě podpořit Victorii a mít ve sbírce její produkty.

paletkavb

stinypigment

Letošní nákup jsem nepodcenila a tentokrát rozhodně nečekám, až se zpožděním dorazí kolekce do ČR. Pokud tedy vůbec! Ale nezajímala jsem se o to a rovnou sledovala www.victoriabeckham.com, kde běžel odpočet k uvedení kolekce. Běžel k půlnoci 1. září, takže jsem čekala, že provedu objednávku hned v ten moment. To se nepovedlo, od odpočtu to trvalo ještě několik hodin, než stránka naběhla a bylo možné objednávat, ale naštěstí se mi do rána nevyprodalo nic z toho, co jsem si chtěla koupit. Můj nákup byl tentokrát opravdu drahý a jelikož jsem si produkty nechala posílat do ČR, celková utracená částka byla před čtyři tisíce korun za tři produkty! Asi si právě klepete na čelo…chápu! I tak jsem se ovšem musela ovládat, protože v kolekci jsou ještě další tři produkty, které chci, ale dojdu si je osobně vyzkoušet do butiku VB v Londýně, až tam na podzim pojedu. Určitě neodejdu s prázdnou.

produktovka

Teď k objednávce a velké pochvale stránce VB! Objednávku produktů jsem udělala v pátek kolem osmé ráno a produkty jsem měla v pondělí v poledne v ruce! To je rychlost, že? Ovšem na chvíli mě radost přešla, když jsem zjistila, že mi poslali špatný odstín Eye Foil třpytivých gelových stínů na oči. Hned jsem napsala reklamaci a nekecám, za 11 minut mi přišla odpověď, že se mi moc omlouvají a posílají mi ihned správný produkt. Jelikož jsem slušně vychovaná holka, tak jsem se zeptala, zda mám tedy popletený produkt poslat zpět, nebo si jej mám nechat a k mému opravdu velkému překvapení (u produktu za 40 euro) mi odepsali, že si samozřejmě mám nechat i první produkt. A správný Eye Foil v odstínu Blonde Gold jsem měla hned v úterý v poledne v ruce!!! Upřímně, tohle je asi můj nešílenější a zároveň nejlepší zážitek a zkušenost z jakýmkoliv eshopem. Rychlost, vstřícnost a vlastně ještě dárek v hodnotě 40 euro. Tleskám nejlepšímu servisu, jaký jsem doposud poznala!!!

rozjavbkolekce

Dobře a teď k produktům. Objednala jsem si černý třpytivý stín v odstínu Black Myrrh, který je svou strukturou spíše krémovější a nádherně se s ním vytvářejí právě ty kouřové oči, které si líčí Victoria. Velmi pěkně se rozmazávají doztracena a třpyt jim dodává eleganci. O krásném designovém obalu asi mluvit nemusím, že?

stiny

stinyvb

Už loni jsem si na letišti zkoušela rtěnky z minulé kolekce, ale barevně se mi nelíbily. Letos ovšem Victoria přešla do matných odstínů a tak jsem po poradě s holkama v kanclu objednala odstín růžový odstín Burnished Rose. Nejdřív mě překvapilo jak je balení malé, ale skrývá se v něm klasická velikost rtěnky, která na sobě má samozřejmě iniciály VB. Rtěnka je nádherná, troufnu si říct, že tento odstín bude slušet téměř všem a na rtech se kupodivu i dlouho udrží. V kolekci jsou ještě dvě rtěnky – tělová a tmavá červenofialovočerná, které chci ještě také zkusit, ale to až osobně. Na to, že je rtěnka matná, tak rty vůbec nevysušuje.

vbrtenka

rtenkaanie

vb_lipstick

Produkt, který pro mě byl na prvním místě v objednávce byly právě tekuté stíny plné třpytek v kalíšku v odstínu Blonde Gold. Že budu mít navíc i stíny v odstínu Burnt Anise, by mě ani nenapadlo. Tenhle produkt je trošku jiný a pomalu se s ním učím pracovat. Není jednoduché je nanést tak, abyste si nepoškodily stíny, které máte pod nimi jako základ, ale mnohem zásadnější problém mám u tmavšího odstínu, než u Blonde Gold.

vbfoil

eyefoil

burnt blondefoil

Třpytky nanáším prsty i štětečkem, podle toho, kam je nanáším. Tmavý odstín používám i na klasickou černou linku a světlé třpytky doprostřed víčka, pro rozjasnění. Ač se mi moc líbí efekt, který stíny vytvoří, tak si nemyslím, že tenhle produkt je z těch, které byste musely mít. Pokud tedy o něčem uvažujete, raději si podobný odstín pořiďte v klasické formě stínu Eye Metals, který stojí jen o 5 euro víc. Neříkám, že je to špatný produkt, ale rozhodně z něj nebudete tak nadšené.

ksichti

Při své další návštěvě Londýna se rozhodně chci podívat na paletku stínů  Blanc Noir Gris Bordeaux, bronzer Java Sun, Eye Metals v odstínu Bitter Clove, oboustrannou tužku Eye Kajal a další dva odstíny rtěnek. Určitě to všechno kupovat nebudu, ale chci si dopřát ten pocit z osobního prodeje přímo v butiku VB a nebo v Selfridges v Londýně. A co vy, láká vás něco z této kolekce?

covse

Sledujte mě na Instagramu @xtinkav

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>