Kde si vybrat správnou a sedící podprsenku pro velká prsa? Zkuste Triolu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento týden u nás probíhá soutěž s Triolou o poukázky za 15 000 Kč a já bych vám ji ráda připomněla i tak, že vám popíšu, jak mě tahle značka dostala a proč si budu pro podprsenky chodit k nim. Soutěž běží až do pondělka a zapojíte se ZDE.

Jsem XL holka vlastně už odmalička, protože s „nadváhou“ jsem se už narodila a chuť k jídlu jsem měla vždycky. Můžu být vlastně ráda, že mám souměrnou ač oplácanou postavu a že mi bylo naděleno i velké poprsí. Musím říct, že ho občas proklínám a neskutečně ráda bych si zkoušela ty krásný a jednoduchý podprsenky, který nemusí nic držet a jsou jen na okrasu. Bohužel to nejde a vždy pro mě bude na prvním místě funkčnost. Ovšem i když jsem si před návštěvou Trioly myslela, že jsem ve výběru podprsenek už celkem zkušená a v téměř jednatřiceti už rady nepotřebuju, opravdu jsem se mýlila.

mojepodprsenky

Pokud to vezmu od začátku, tak na základce jsem rychle došla do velikosti C-D, za což jsem si vysloužila přezdívku Pamela. Nelíbila se mi a na svých prsou jsem si nikdy svou image nebudovala. Možná je to tím, že byly rychle tak velké, že jsem vlastně měla spíš pocit, že bych je měla zakrývat.

V průběhu let jsem různě hubla a tloustla a dopracovala jsem se k velikosti E-F v normálních obchodech, které jsem doteď navštěvovala. Objem se u mě měnil od 75 – 85 a po posledním hubnutí jsem zakotvila na podprsenkách 80 F. Ovšem nemůžu říct, že by mi seděly dokonale, ale byly uspokojivé a jeden den jsem v nich vždy vydržela. Peru je každý den, protože dvakrát za sebou mi přijde, že je podprsenka druhý den povolená.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když jsem přišla do obchodu Triola, hned se mě ujala odbornice nejvyššího kalibru – prodavačka Žaneta. Ihned mě změřila a jelikož naměřila pod prsy objem 79 cm, určila mi velikost 75. Trošku jsem se bránila, že to je přeci skoro 80, ale vysvětlila mi, že podprsenka má držet právě v objemu a to, že mi ty moje nesedí bylo také zásluhou moc velkého objemu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ovšem holky velkoprsé budou vědět, když máte menší objem, jsou i menší košíčky a obyčejné obchody končí většinou na velikostech E, maximálně F. No a v Triole končí na velikosti košíčku K! Což znamená, že mojí velikostí se najednou stala 75 I. A sedí mi perfektně.

Hned první podprsenka, kterou mi Žaneta přinesla, mi sedla dokonale. Navíc jsem cítila, že mi ramínka nevytlačují díry nad rameny, jak jsem byla zvyklá, ale podpora byla v objemu. Jak příjemná úleva! Tvar první podprsenky byl lehce jiný, než na který jsem byla zvyklá, ale ten design s kostičkami a krajkou, která krásně přilne do dekoltu mě uchvátila. Tuhle podprsenku jsem si vzala v tomto provedení a v černé. Triola 27751 Stojí 999 Kč a najdete ji ZDE.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kostkata

Druhým typem podprsenky, která mi sedla a zároveň je jednou z nejprodávanějších, je typ 28746 (849 Kč na eshopu ZDE). Tahle podprsenka je měkce vyztužená, bezešvá a pojme celá prsa. Tudíž je nejlepší pod oblečení bez výrazného výstřihu. Ramínka jsou silnější a drží, ale opět je podpora hlavně v objemu, který je nutné určit správně. Vyztužení není pro zvětšení, ale pro zformování tvaru a hodí se na denní nošení. Na střídačku nosím obě barvy a pod šaty teď v létě volím předešlý typ podprdy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

sediva

Co se mi na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebude sedět, necháte ji poslat zpět. Za tuto službu neplatíte, jednoduše dávají přednost osobnímu vyzkoušení, před zbrklým nákupem přes internet. Ale já jsem si jistá, že holky s prsama, jako mám já, nenakupují naslepo na internetu, protože víme, jak těžké je najít správnou velikost a hlavně TVAR i v samotném obchodě. Proto bych i doporučila pomoc jejich prodavaček, které vás změří a přinesou velikost, která vám bude sedět. Za tu návštěvu to stojí a případně můžete využít služeb Styling tours, kde vám na určitých prodejnách v určitý den zajistí servis, jaký jsem zažila já. Vysvětlení všech mechanismů a výběr té nejlepší podprsenky přímo pro vás – kde, kdy a v kolik hodin najdete na www.triola.cz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hned jak budete vědět, tak už jen můžete přikupovat další barvy podprsenek, které už doma máte a ve stejném tvaru klidně i plavky. Já osobně si už jedny odnesla a mají tvar druhého typu podprsenky. Jsou pevné, mám v nich pocit jistoty a mohu si je dokonce uvázat za krk, což u plavek vyhledávám.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Zkuste Triolu a hlavně se zapojte do naší soutěže, protože, kdo by nechtěl poprsenku nebo plavky vyhrát? :))

One thought on “Kde si vybrat správnou a sedící podprsenku pro velká prsa? Zkuste Triolu!

  1. Triolu prostě miluji.Jinou podprsenku nenosim.Mám velikost 70- I . Z obchodu odchazim vždy velmi spokojená.Děkuji vám že jste tady pro nás Ivana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>