KAM NA DOVOLENOU? HORKÝ TIP!! FAMILYKEMP V BIBIONE!

klauduvod

S Claud jedeme na rodinný kemp do Bibione, kde bude postaráno o hlídání i zábavu maminek. Lucka Volfová, která je pořadatelkou nám poskytla rozhovor, aby si případné zájemkyně mohly udělat obrázek, jak to tam bude vypadat a co nás čeká:). Těšíme se, pokud se některé naše čtenářky připojí!

1. Rodinný kemp mi evokuje  karavany, příprava jídel v kotlíku, stany a vzpomínky z dětství, kdy jsme trávili s rodinou tři týdny na Slapech. To, ale nebude tento případ, že ne :))? 

To určitě ne! Ono vlastně ani ubytování není v kempu, ale v apartmánovém komplexu s velkou zahradou, kde máme úžasné zázemí s bazénem a vířivkou nejen pro děti. O celodenní stravu se nám bude starat firma Fitness Food menu, která bude přímo v komplexu každý den připravovat zdravou a vyváženou stravu. 

2. Jaká je cena a co je v ní obsaženo?

Cena pro dospělou osobu je 11 790 Kč a pro dítě 9 090 Kč. V ceně je v podstatě úplně všechno:

  • cesta tam i zpět,
  • ubytování 7 nocí
  • celodenní strava 5x denně
  • služby pro maminky jako 1x masáže, kosmetika, líčení
  • osobní trenér
  • cvičení 2x denně
  • přednáška o zdravé stravě a životním stylu
  • hlídání dětí v době sportovních aktivit
  • pro děti navíc máme připraven každodenní program se spoustou animačních programů ,sportovních aktivit ,takže si užijí plno zábavy v kruhu ostatních dětí

timiclaud

 3. Někteří rodiče se bojí děti svěřit na hlídání, jde  v případě Vašeho kempu o zbytečnou obavu?

Samozřejmě já jako máma, která by nesvěřila své dítě jen tak někomu jsem v této oblasti dost obezřetná. Vzhledem k tomu, že můj syn bude také po celou dobu přítomen a bude spolu s ostatními dětmi, viděla jsem jako nejlepší variantu oslovit přímo profi certifikované učitelky ze soukromé školky Community school bunnies. Navštěvuje ji syn, a proto vím, jaký mají přístup k dětem a že se na ně mohu 100% spolehnout.

4. Proč právě Bibione?

Odmalička tam jezdíme se synem a já sama na toto místo jezdím již 10 let. Po všech dovolených, které jsme absolvovali, je to autem  nejdostupnější a zároveň nejideálnější místo pro děti. Nejen díky písečné pláži s pozvolným přístupem do vody, ale i díky všem atrakcím, které jsou na pláži i mimo ni si tady děti užívají spousty zábavy.

timcau

6. Pro koho je tedy v tuto chvíli nabídka určena? Nabídka ale není jen pro rodiny s dětmi.

Sportovního kempu se mohou zúčastnit třeba kamarádky, které vyhledávají aktivní dovolenou. Chtějí si užít cvičení s profi trenérem, relaxační program v podobě masáží a kosmetiky a také společné sportovní aktivity na pláži. A vzhledem k ceně, ve které je v podstatě zahrnuto vše, je dovolená atraktivní v porovnání s jinými dovolenými v Bibione, kde máte v ceně pouze ubytování.

IMG_2780

IMG_2776

IMG_2773

IMG_2772


Děkujeme a všechny další informace seženete na webovkách www.familykemp.com a instagramu @familykempbibione, věřím, že se na některém z pobytů potkáme, protože já a Claud jedeme:))!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>