TRIP DO MÍSTA MÉHO NAROZENÍ! TÁBOR!

palcat3

Fakt. Já jsem se narodila v Táboře:). A jako hrdá jihočeška jsem vždycky překvapená, že to pořád neví všichni:). Jezdím tam často za mojí babičkou i zbytkem rodiny do vesnice Radenín, kde máme dům a kořeny. Trip, který jsem zdokumentovala do postu, ale patří mezi moje wellness víkendy, kterých si dopřávám málo a je to chyba. Vyjela jsem si s kamarádkou do hotelu Palcát po maratónu natáčení Afér a rozhodla se jen číst si, spát a jíst. To poslední se povedlo na výbornou, protože v hotelu neskutečně dobře vaří, takže můžu šéfkuchaří poděkovat za dvě kila nahoře a doteď se trápím dietou.

Hotel Palcát nevypadá zvenčí jako oáza klidu a pohody, kterou ale opravdu je. Málokde zažijete usměvavé recepční, personál, milé uklízečky i pana ředitele.

palcat2

Pokoj jsme měly až v šestém patře, s krásným výhledem do krajiny. Já Jižní Čechy miluju! Kdykoliv se blížím tím směrem, rozlije se mi v duší klid a ticho, protože vím, že jedu domů.

palcat

kat_taborpalcat

Pokud jste v Táboře nebyli, napravte to! A nenechte si ujít procházku okolo řeky Jordán, výbornou cukrárnu Campanella, kde mají nejlepší zákusky i kafe a na náměstí si zarezervujte stůl v úžasný restauraci Nautilus.

tabor1

tabor2

Kde si booknout bydlení je asi jasné. Hotel Palcát. Nechybí mu nově spa zóna, kde je vířivka, sauny,možnost masáží i kosmetiky a hlavně jde o táborskou legendu. Kdo ví, že se v tomhle městě točil pořad Možná přijde i kouzelník?! A právě a zmíněném hotelu se děly divoké mejdany a probouzení z ranní kocoviny. Pan ředitel nedávno otevřel i kotejlový bar BAR BAR, hned vedle hotelu, kam se nám, ale použel nepoštěstilo zajít, protože otevřeno bývá v pátek večer a v sobotu, kdy už jsme byly na cestě do Prahy. Já si, ale splním jedno přání z wishlistu a brzy tohle roztomilý město představím mému klukovi, aby věděl, kde je hezký fotbalový hřiště:). Ehm. No tak, kde se mu narodila holka, dobře:). Krásné jaro!

tabor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>