DIÁŘ! MOJE SOUČÁST!!

diareuvd

Přiznávám, jsem diářový typ. Nikdy jsem si nezvykla na elektronickou podobu poznámek. Žádný google, žádný iphone, ale klasický diář a propiska. Zapisuju si do něj všechno. Schůzky, srazy, poznámky k natáčení Paparazzi, témata na články na blog, seznam nákupu, termíny moderování i rodinných slavností. Je zároveň i mým deníkem, protože dokumentuju i svoje pocity, lepím si k nim nálepky a někdy dokonce fotky a nechybí Claudinčiny kresby. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Podzimní dávka inspirace z PartyLite

svicecky

Na velké množství tiskových konferencí a setkání pro blogerky nechodím, protože nemám tolik volného času a pokud ano, pečlivě si vybírám, co je pro mě a nebo pro vás, jako čtenářky našeho blogu, zajímavé. Nejčastěji se vyskytnu na tiskovkách s kosmetikou, ale také nesmím chybět na velkých tiskovkách České televize a už se nemůžu dočkat té vánoční, kde se vždy představují nové pohádky (ano, pořád mě to zajímá!). A mojí srdcovkou jsou i malá setkání nad novinkami od svíčkové značka PartyLite.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

LUCEMBURSKO!

FullSizeRender (16)

Můj kluk hraje za Amforu už řadu let. Já ho poctivě jezdím sledovat na nedělní utkání cca půl roku a jsem ráda, že ho můžu zažít ve fotbalové formě, což jsem v době, kdy byl věhlasným kapitánem Sparty nestihla:). Nabídku zajet si zahrát do Lucemburska mu zatelefonoval Capo Di Tutti téhle slavné skvadry osobností – Petr Salava. A když připojil možnost, že si všichni hráči týmu můžou přibrat doprovod, bylo rozhodnuto. Pojedeme na 4 dny na výlet do země, kam si běžně letenku nekoupíte. Navíc nám nahrál fakt, že v tu dobu probíhaly podzimní prázdniny naší prvňačky Claudie, která tak mohla pobýt u dědečka a celé litvínovské rodiny o něco déle a užít si tam rozmazlování a podstrojování:). (Celý příspěvek…)

Celý článek

TIP pro milovníky kávy od velké milovnice kávy!

kavate

Kdo mě dobře zná, tak si už ode mě musel vyslechnout příběh o tom, jak piju kávu od šesti let a nedokážu si dny bez ní představit. Zase nechci někoho vyděsit, jen rodiče mají zvyk dávat si odpolední kávu a k tomu nějaký ten dortík a co mi vypráví, tak jsem si s hrníčkem „na kafíčko“ chodila právě už od tak útlého věku. Nalili mi hodně mléka a kápli kávu, abych měla dobrý pocit, že jsem tam s nimi a mám k čemu jíst ty mé oblíbené buchty! A že na mě ta kafíčka s dortíčkem byla vždycky vidět, tenhle zvyk se mi těžko odbourává doteď. Ovšem díky své práci v redakci jsem měla možnost zajít se podívat do Experience centra Nespresso a vyzkoušet jejich nový kávovar. A o něm to v tomhle článku bude, protože za zmínku na blogu rozhodně stojí.  (Celý příspěvek…)

Celý článek