TRIP LÉTA 2017? ZA MĚ TATRY!!

IMG_5710

V létě většina z nás míří k moři, do tepla a stabilního počasí. Ne tak Řepka s Kristelovou:)! Máme rádi netradiční výzvy a asi máme málo komplikací, což se pravidelným čtenářům bulváru musí jevit jako úlet, ale prostě jsme se rozhodli strávit týden v místech, kde se povětrnostní podmínky mění každou hodinu a v kufru musíte mít sbalené oteplovačky i plavky. Prostě Tatry! (Celý příspěvek…)

Celý článek

CO MĚ BAVILO V ČERVENCI!

moloprehrada

1. MOLO NA HOSTIVAŘSKÉ PŘEHRADĚ

Pro mě asi nefotogeničtější místo mýho instagramu, kde to miluju. Chodím sem denně a Vy se mě na sociálních sítích často ptáte, kde to je…. Opravdu v Praze a opravdu cca 15 minut od centra. Hostivařský lesopark. Brzy ráno můžete zažít, jak tady lidi cvičí jódu, snídají, nebo meditujou. Nabíječka baterek in natura. (Celý příspěvek…)

Celý článek

HAPPY BIRTHDAY! MYSTIC LIPSTICK SLAVÍ 3 ROKY!

NABLOG_KATKRIS

Náš blog se narodil 11. 7. 2014 a od té doby vyšlo už 526 článků a ani nespočítáme, kolik fotek je v nich obsaženo!

DĚKUJEME ZA TO, ŽE JSTE S NÁMI. 

blogis

Dnešní den je výroční, a to je důvod k oslavám! Připijte si s námi aspoň virtuálně a vkročme do dalšího roku s těmi nejlepšími čtenářkami, které s námi komunikují a podporují nás na naší cestě, která možná vypadala krátkodobě, ale my máme rády dlouhé túry, takže se nás jen tak nezbavíte. 

Posíláme vám lásku, kterou cítíme i od vás a na vykašlete se stejně jako my, na všechny, kdo by vás rádi viděli neúspěšné a nešťastné. Jsme obě rády, že máme silný tábor čtenářek, které inspirujeme a snad i motivujeme.

DVOJKA

Vstupujeme do čtvrtého roku kosmu Mystic Lipstick, je toho ještě tolik, co jsme s Vámi nesdílely! Soutěže, zážitky, články, rozhovory, fotky, pravidelné rubriky a samozřejmě videa. 

DĚKUJEME A SLAVÍME!

Foto: Mia Mirrelli

Celý článek

VĚCI DO DOMÁCNOSTI? TIP NA ESHOP!

IMG_6577
Stala jsem se tváří eshopu whaat.cz. A ráda:). Jako známý obličej a máma logicky zvažuju s kým a jak budu spolupracovat. Nevidím nic pohoršujícího na tom propojit se s tím, kdo je mi blízký a kde cítím, že to má své opodstatnění. Na mém instagramu i facebooku občas najdete tipy na věci, které mám ověřené a které fungují, ať už jde o nejrůznější služby nebo kosmetiku. Eshop www.whaat.cz je něco jako velký virtuální obchoďák, kde můžete zkoumat zboží, klikat na fotky a objednávat. Pak jen čekat v klidu domova na zásilku. Mám je vyzkoušené a přikládám seznam toho, co jsem si u nich pořídila já a co zdobí mojí domácnost!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

IDEÁLNÍ TRIP PRO ZAMILOVANÉ! ŘÍM A MOJE TIPY A POSTŘEHY!

romelove

Právě jsem se vrátila z pětidenního pobytu v Římě a jsem zasažená, okouzlená a mám jasno:)! Řím je město zamilovaných víc jak Paříž. Sestavila jsem pár bodů, které by Vám mohly usnadnit Vaší první návštěvu tohoto historického a neskutečně krásného města. Celý post je doplněný fotkami, které myslím mluví líp, než jakýkoliv text. Tak se do toho dáme, dokud mám ještě co nejčerstvější dojmy. (Celý příspěvek…)

Celý článek