KRABIČKOVÁ DIETA? MOJE ZKUŠENOST

E3AA34C7-5653-449D-8BCE-7FBFAC28A6C3

Krabičkovou dietu jsem zkoušela v minulosti už několikrát, vždycky jsem se k ní uchýlila, když jsem věděla, že mě čeká náročnější období a já si nestihnu připravit jídlo doma a nechci být během dne odkázaná na fastfoody:). Navíc to, že jídla jsou připravená zdravě, z čerstvých surovin a váhovej úbytek čeká na konci skoro na každého, kdo během procesu nepodvádí, pro mě byl příjemný bonus.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

KNIHA, KTERÁ MĚ DOSTALA! PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ

hnizdiluvodni

Autorem knihy je Jan Hnízdil, internista a rehabilitační lékař, který se proslavil díky komplexnímu výkladu medicíny, kdy vše se vším souvisí a dává smysl. Už na obalu knihy je filozofie v krátkém citátu vysvětlena. „Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jakým způsobem a v jakých podmínkách žije. Informace o tom, že ve svém životě dělá nějakou chybu.“ (Celý příspěvek…)

Celý článek

MOJE VÁNOCE!

rodinakatka

Vánoce jsou pro mě každoročně nejkrásnější období, které si maximálně užívám. Advent pro mě startuje v momentě, kdy mám hotovou výzdobu a to je zpravidla poslední dva dny v listopadu:). Většinou mám taky už nakoupené všechny dárky, protože právě vánoční čas, je pro mě dobou zpomalení, rozjímání a zklidnění. Do obchodních center chodím na kafe a škodolibě pozoruju hemžící se lidi s rolemi balících papírů v taškách:).

(Celý příspěvek…)

Celý článek