IRSKO – SPLNĚNÍ SNU!

E3AA34C7-5653-449D-8BCE-7FBFAC28A6C3

Irsko bylo na mém wishlistu vždycky. Jen nikdy nebyl čas, si tenhle sen splnit. Pro moje kamarády tam není teplo, které vyžadují, když už utrhnou tři dny ze svého nabitého rozvrhu a vzhledem k dostatku Irských pubů v Praze je nebylo možný nalákat ani na Guinnesse. A tak jsem byla se svým přáním dlouho sama…:), až jsem před 14-ti dny projížděla latenky na netu a najednou na mě v horní liště zablikal „DUBLIN“ a bylo rozhodnuto.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

KRABIČKOVÁ DIETA? MOJE ZKUŠENOST

E3AA34C7-5653-449D-8BCE-7FBFAC28A6C3

Krabičkovou dietu jsem zkoušela v minulosti už několikrát, vždycky jsem se k ní uchýlila, když jsem věděla, že mě čeká náročnější období a já si nestihnu připravit jídlo doma a nechci být během dne odkázaná na fastfoody:). Navíc to, že jídla jsou připravená zdravě, z čerstvých surovin a váhovej úbytek čeká na konci skoro na každého, kdo během procesu nepodvádí, pro mě byl příjemný bonus.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

KNIHA, KTERÁ MĚ DOSTALA! PŘÍBĚHY OBYČEJNÉHO UZDRAVENÍ

hnizdiluvodni

Autorem knihy je Jan Hnízdil, internista a rehabilitační lékař, který se proslavil díky komplexnímu výkladu medicíny, kdy vše se vším souvisí a dává smysl. Už na obalu knihy je filozofie v krátkém citátu vysvětlena. „Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jakým způsobem a v jakých podmínkách žije. Informace o tom, že ve svém životě dělá nějakou chybu.“ (Celý příspěvek…)

Celý článek