DOVOLENÁ V TURECKÉM BELEKU!

belek (7)

Přiznám se, že nejsem moc dovolenkový typ. Nebaví mě ležet celý den na pláži, grilovat se po půlhodinách na každé straně /vážně jsem schopná se neopalovat!/, nutit se do konverzace s přiopilými Čechy při večeři a mačkat se ve frontách na ručníky, lehátka i snídaňový bufet. Ale mám vztah /a tím se hodně mění:)/. Na dovolenou jsem roky nelítala právě proto, že jsem ho neměla:) a logicky ani nebyla chuť trávit čas mimo práci. Patřím spíš k protivným workoholikům. Můj vztah s Tomášem je, ale rozebíraný a řešený možná i zbytečně moc, protože my si tak důležití nepřijdeme, aby někdo zkoumal co si můžeme a nemůžeme dovolit a jací jsme rodiče, partneři pro své ex atd…, přesto se to děje. Byl to právě ten drobnohled, který způsobil, že jsme se rozhodli vypadnout někam, kde nás nebude zkoumat vůbec nikdo, protože budeme každému ukradení /a věřím, že spoustě lidem jsme ukraden i v České republice, aby někdo neměl pocit, jak hvězdně si připadáme:)/.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

TRIP DO MÍSTA MÉHO NAROZENÍ! TÁBOR!

palcat3

Fakt. Já jsem se narodila v Táboře:). A jako hrdá jihočeška jsem vždycky překvapená, že to pořád neví všichni:). Jezdím tam často za mojí babičkou i zbytkem rodiny do vesnice Radenín, kde máme dům a kořeny. Trip, který jsem zdokumentovala do postu, ale patří mezi moje wellness víkendy, kterých si dopřávám málo a je to chyba. Vyjela jsem si s kamarádkou do hotelu Palcát po maratónu natáčení Afér a rozhodla se jen číst si, spát a jíst. To poslední se povedlo na výbornou, protože v hotelu neskutečně dobře vaří, takže můžu šéfkuchaří poděkovat za dvě kila nahoře a doteď se trápím dietou.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

FACE AWARDS 2017 – Přihlásíte se?

Značka NYX se už pevně zakotvila v ČR i na Slovensku a jejich neskutečně kreativní a hlavně legendární soutěž Face Awards se letos znovu hlásí o slovo. V loňském roce se mohli ženy i muži, které baví kreativní líčení, přihlašovat za ČR a letos se k tomu přidalo i Slovensko. Sama značku miluju, ale myslím si, že nemám na takovou soutěž dostatečné „koule“. Rozhodně o ní, ale musíte vědět i vy – co kdyby ve vás dřímal make-up génius, a o tuhle soutěž přišel. Příhlašovat se lze do pátku 1. dubna na faceawards.nyxcosmetics.cz. Loni tuhle soutěž za ČR vyhrála vizážistka Koki9, která je opravdu neskutečně inspirativní, koukněte na její Instagram! Osobně soutěž sleduju a videa holek z celého světla mě opravdu baví. Pokud chcete taky zkusit něco nového, zadejte si na Youtube heslo NYX FACE AWARDS a uvidíte, kolik divokých make-upů na vás vyskočí. Značku NYX mám opravdu ráda – za rozumnou cenu dostanete kvalitní produkt, který konkuruje jiným i dražším vizážistickým značkám. Pár recenzí najdete i ZDE. Takže, najdete ještě narychlo odvahu, nebo budete sledovat jen videa, tak jako já? :))


Celý článek

Snídaňové putování Prahou III. díl

uvodnisnidanove

Nebojte se, stále jsem na dietě, ale vyměnila jsem mobil a v tom starém mi zbyly fotky z dalších dvou pražských podniků, kde jsem byla na snídani. V třetím díle mého snídaňového putování tak zhodnotím Next Door by Imperial a Mezi srnky. Obě místa mě hodně bavila, takže by bylo škoda je co nejdříve nedoporučit. Pokud máte další tipy, kam na snídani, tak mi pište do komentáře, nebo na můj Insta @xtinkav – rozhodně se k téhle zálibě vrátím, protože vajíčka k snídani jsou základ! (Celý příspěvek…)

Celý článek