SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY – NAŠE RODINNÁ LETNÍ DOVOLENÁ!

Dubaj (1)

Cestu do Emirátů jsme plánovali dlouho, jen najít volný týden bylo čím dál těžší. Můj Focus je týdeníkem, který si žádá mojí přítomnost v každém díle:), stejně tak Tomášův Blikanec… Jakmile jsme se dozvěděli, že Tomášova druhá řada začne v září a já díky letním speciálům můžu mít předtočeno, rezervovali jsme letenky, sbalili sebe i Claud a odletěli:).

(Celý příspěvek…)

Celý článek

FLORENCIE! METROPOLE ITALSKÉHO TOSKÁNSKA!

AD4AEF76-8217-4E9A-AE48-DAE6350D253A

Florencie je jednou z největších životních lásek mýho kluka:). Hrál tam tři roky fotbal, má ji vrytou hluboko pod kůží a chtěl mě tam vzít od prvního momentu, co jsme se seznámili.
Říká se, že jde o jedno z nejromantičtějších míst Evropy. A teď to přijde…:). Já jsem až tak nadšená nebyla:)! Oproti Římu, funky Dublinu a nádhernému Vaduzu mi přišla Florencie obyčejná, šedivá, se spoustou turistů, prodejců suvenýrů, prachu a spěchu.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

IRSKO – SPLNĚNÍ SNU!

E3AA34C7-5653-449D-8BCE-7FBFAC28A6C3

Irsko bylo na mém wishlistu vždycky. Jen nikdy nebyl čas, si tenhle sen splnit. Pro moje kamarády tam není teplo, které vyžadují, když už utrhnou tři dny ze svého nabitého rozvrhu a vzhledem k dostatku Irských pubů v Praze je nebylo možný nalákat ani na Guinnesse. A tak jsem byla se svým přáním dlouho sama…:), až jsem před 14-ti dny projížděla latenky na netu a najednou na mě v horní liště zablikal „DUBLIN“ a bylo rozhodnuto.

(Celý příspěvek…)

Celý článek