HAPPY BIRTHDAY! MYSTIC LIPSTICK SLAVÍ 3 ROKY!

NABLOG_KATKRIS

Náš blog se narodil 11. 7. 2014 a od té doby vyšlo už 526 článků a ani nespočítáme, kolik fotek je v nich obsaženo!

DĚKUJEME ZA TO, ŽE JSTE S NÁMI. 

blogis

Dnešní den je výroční, a to je důvod k oslavám! Připijte si s námi aspoň virtuálně a vkročme do dalšího roku s těmi nejlepšími čtenářkami, které s námi komunikují a podporují nás na naší cestě, která možná vypadala krátkodobě, ale my máme rády dlouhé túry, takže se nás jen tak nezbavíte. 

Posíláme vám lásku, kterou cítíme i od vás a na vykašlete se stejně jako my, na všechny, kdo by vás rádi viděli neúspěšné a nešťastné. Jsme obě rády, že máme silný tábor čtenářek, které inspirujeme a snad i motivujeme.

DVOJKA

Vstupujeme do čtvrtého roku kosmu Mystic Lipstick, je toho ještě tolik, co jsme s Vámi nesdílely! Soutěže, zážitky, články, rozhovory, fotky, pravidelné rubriky a samozřejmě videa. 

DĚKUJEME A SLAVÍME!

Foto: Mia Mirrelli

Celý článek

VĚCI DO DOMÁCNOSTI? TIP NA ESHOP!

IMG_6577
Stala jsem se tváří eshopu whaat.cz. A ráda:). Jako známý obličej a máma logicky zvažuju s kým a jak budu spolupracovat. Nevidím nic pohoršujícího na tom propojit se s tím, kdo je mi blízký a kde cítím, že to má své opodstatnění. Na mém instagramu i facebooku občas najdete tipy na věci, které mám ověřené a které fungují, ať už jde o nejrůznější služby nebo kosmetiku. Eshop www.whaat.cz je něco jako velký virtuální obchoďák, kde můžete zkoumat zboží, klikat na fotky a objednávat. Pak jen čekat v klidu domova na zásilku. Mám je vyzkoušené a přikládám seznam toho, co jsem si u nich pořídila já a co zdobí mojí domácnost!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

IDEÁLNÍ TRIP PRO ZAMILOVANÉ! ŘÍM A MOJE TIPY A POSTŘEHY!

romelove

Právě jsem se vrátila z pětidenního pobytu v Římě a jsem zasažená, okouzlená a mám jasno:)! Řím je město zamilovaných víc jak Paříž. Sestavila jsem pár bodů, které by Vám mohly usnadnit Vaší první návštěvu tohoto historického a neskutečně krásného města. Celý post je doplněný fotkami, které myslím mluví líp, než jakýkoliv text. Tak se do toho dáme, dokud mám ještě co nejčerstvější dojmy. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Velká soutěž s TRIOLOU o poukázky za 15 000 Kč

soutez striolou

Jak jste si mohly na našich Instagramech určitě všimnout, tak jsme začaly spolupracovat s tradičním českým výrobcem dámského spodního prádla – TRIOLOU. Značka je na trhu už od roku 1919! My jsme se s ní osobně seznámily právě až díky nově navázané spolupráci a naprosto jsme jí propadly. Z prvního nákupu jsme si odnesly tašku plnou podprsenek a Katka už stihla provětrat plavky z letošní kolekce na dovolené v Turecku. Co se nám na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si v e-shopu podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebudou sedět, necháte je tam a zaplatíte jen to, co si odnesete! (Celý příspěvek…)

Celý článek