KRÁTKÉ NEBO DLOUHÉ VLASY?!

kac

O vlasech už u nás na blogu pár postů je. Já sama jsem si dala od prodloužených přes dva roky pauzu, abych se k nim, na jaře tohoto roku, vrátila. Důvod je jednoduchý, chtěla jsem změnu a zastesklo se mi po hřívě, kterou můžu dát do pořádného culíku. Začala jsem spolupracovat se salonem Profi Beauty a protože se dotazy na moje vlasy na Instagramu hromadily, poprosila jsem Veroniku Suchou, manažerku salonu o rozhovor. Tady je!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

NOVÁ PROTIVRÁSKOVÁ KOSMETIKA

monde

Dostala jsem možnost otestovat italskou kosmetiku Frais Monde s dlouholetou tradicí a vzhledem k tomu, že nabídka přišla hned druhý den, co jsem se vrátila z Říma, přišlo mi to příznačné a protože nemám s italskou kosmetikou moc zkušeností, rozhodla jsem se rozšířit si obzory. Výsledkem jsem zatím nadšená a potěšená, tím spíš, že produkty se dají koupit za ucházející cenu a ta je v poměru cena/výkon víc než fajn.

puntozero

Frais Monde dbá na respekt k přírodě a jejich kosmetika je inovativní, protože pochází z jednoho z nejčistších ekosystémů v Evropě, z lázní Repole, v údolí jihoitalské řeky Neto.

Já jsem si na blogovou testovačku vybrala řadu 5 Puntozero. Jde o unikátní protivráskovou péči s obsahem termálních minerálních solí a maltodextrinu. Obsahuje minerály právě ze zmiňované řeky Neto, která pramení ze vzácného termálního pramene a má certifikaci z ministerstva zdravotnictví v Itálii. Maltrodextin zase pleť chrání a má liftingový účinek. Svojí účinností zkrátka může konkurovat jemnějším zásahům estetické medicíny.

  • Chrání pleť před předčasným stárnutím, vyživuje, hydratuje a podporuje přirozené fungování pokožky
  • Proniká do hlubokých vrstev pokožky
  • Pleť je rozzářená
  • Přírodní extrakty podporují buněčnou aktivitu a předchází stárnutí, dodávají výživu, hydrataci a pevnost pokožce

frais

Krémy používám zatím třetí týden, takže na definitivní verdikt si počkejte do videa, zatím, ale musím napsat, že pleť je hydratovanější a vrásky speciálně okolo očí, jsou méně zřetelné. Právě řada 5 Puntozero je určená pro pleť nad třicet let, kdy už všechny potřebujeme začít první boj proti vráskám a s tímhle kombem, /v balíčku najdete dva produkty denní krém a noční sérum/, neuděláte chybu. Kosmetika neobsahuje parabeny a NENÍ testovaná na zvířatech.

Dárkovou kazetu seženete na www.parfemy-elnino.cz za 1 390 Kč a veškeré detaily můžete prozkoumat na www.parfemy-elnino.cz/frais-monde-5-puntozero.

Celý článek

HIT or MISS: Kat Von D ‚Everlasting‘ liquid lipstick

katvondke

Kat Von D mě fascinuje už roky – nejdříve to bylo v pořadu o tetování (sama žádné nemám a ani se nechystám) a hned potom si mě získala i svojí make-up kolekcí. Vzhledem k tomu, že paletku, kterou od ní mám, naprosto miluju a Tattoo liner je podle mě opravdu nejlepší linka na oči, musela jsem v Londýně navštívit její kolekci, kterou má v Debenhams. Už když jsem konečně viděla celou řadu osobně a mohla si vše vyzkoušet, plesala jsem blahem. Netroufla jsem si nakupovat ve velkém (do Anglie se letos ještě vracím), ale bylo naprostou nutností vyzkoušet její matnou tekutou rtěnku, která má hodně pozitivních ohlasů téměř všude, kde se podívám. A tušíte správně, bude to oslavný a a nadšený článek.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

KOREA V SEPHOŘE! K-POP BEAUTY! ASIJSKÉ KOSMETICKÉ TRENDY KONEČNĚ U NÁS!

koreasephora

Sephora zažívá své silné období na kosmetickém trhu a přináší novinky, které tu citelně chyběly. Jedna z nich je asijská skin care, o které se všude ve světě ví, jak kvalitní je. Důkazem je bezchybná pleť právě Asiatek, pro které je její zdraví základ. Jsem ráda, že i sem už tento trend přichází a holky začínají vnímat, že dobrá pleť je základ a žádná sebelepší dekorativka Vám nepomůže, pokud máte tu nejpodstatnější „plochu“ k nanášení makeupu, Váš obličej, zanesený prachem a nečistotami. Dbejte především na dokonalou péči i odlíčení, pleť Vám to mnohonásobně vrátí. (Celý příspěvek…)

Celý článek