L´Occitane! Přírodní a organická kosmetika!

uvodniloc

Nejde nemilovat L´Occitane:)! Historie značky sahá do roku 1976, kdy ji založil Olivier Baussan, aby uchoval tradici jeho rodné oblasti v Provance, začínal pouze s destilačním přístrojem, vyznal se v rostlinách, vyráběl olej z rozmarýnu a potom ho prodával na trzích…, brzy potom objevil vyživující bambucké máslo a potom už to šlo rychle:). Založil továrnu L´Occitane a otevřel první obchod právě v Provance.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

Souboj houbiček na make-up! Beauty Blender x Nyx cosmetics x Real Techniques

uvodnihoubicky

Čím si nanášíte make-up? Já už před více jak rokem přešla plně na houbičky, protože s nimi mám make-up mnohem hladší, celistvější a více pod kontrolou, než když jsem používala štětec a nedejbože v minulosti i jen ruce. Od doby patlání make-upu prsty už uběhlo hodně času a když dneska náhodou tuhle metodu musím provést, výsledek je oproti houbičkám neskutečně špatný. Alespoň tedy pro mě, perfekcionalistku, co se make-upu týče. Tři houbičky, které dnes srovnávám, jsem si postupně nakupovala během loňského roku a po měsících srovnávání vám konečně můžu dát svůj verdikt a nejdražší nevyhrála! (Celý příspěvek…)

Celý článek

TEST ZNAČKY Lottie London! Baví&Nebaví?

lolol

Tuhle značku jsem prvně potkala v Anglii a jak jsem kolem ní stále chodila, řekla jsem si, že musím něco zkusit. V Londýně byla tehdy jejich nová kolekce s duochromatickými lesky/lip toppery a ty mě hodně zaujaly. Koupila jsem si rovnou tři, protože v drogerii měli akci 2+1 od této značky a jeden stál 6 liber. Jeden odstín jsem tam ovšem nechala a jelikož mi vrtal hlavou, tak jsem hledala, zda není značka v ČR. A ona je v Rossmannech! Tak jsem se rozhodla nakoupit víc věcí a trošku se se značkou seznámit. A teď i vás! (Celý příspěvek…)

Celý článek