THAJSKO V PRAZE!

IMG_1524

Kdo by nemiloval thajské masáže! Já na ně chodím roky aspoň dvakrát do měsíce a jsem na nich závislá. Thajský ráj mi mojí zálibu dost zjednodušil, protože při troše štěstí není potřeba se objednávat a Vy si zajdete do jedné z jejich poboček přímo, mezi jednáními a odplujete na planetu relaxu a uvolnění.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS: Victoria Beckham pro Estée Lauder

21077804_1443848672335027_9147980704653571708_n

Už podruhé se Victoria Beckham propojila se značkou Estée Lauder a vytvořila pokračování své limitované řady dekorativní kosmetiky. Loňské září Victoria představila svou kolekci, a ta byla za pár dní vyprodaná, takže se vyráběly další a další kousky, aby se uspokojila vysoká poptávka. Letos svou kolekci rozšířila o další novinky, přičemž některé produkty z té minulé kolekce už k dostání nejsou. Neodolala jsem loni a ani letos! Proč? Protože obdivuju Victorii jako osobnost, úspěšnou podnikatelku, návrhářku a matku. Navíc je to pro mě krásná žena a její přístup k líčení se mi líbí. A jaké jsou tedy produkty z limitované kolekce VB Estée Lauder? Drahé, ale úžasné!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

Baví&Nebaví srpen 2017 /Kris/

uvodnikrispodzim

Uteklo to rychle, že jo? Čím jsem starší, tím mi to léto přijde kratší! Po chvilkové pauze s články jsem tu ovšem zpět (jsme tu obě zpět) a už mám pár věcí v plánu a to i na váš popud z mého Instagramu @xtinkav, kde se mnou tak skvěle komunikujete. Chystám se na testování deodorantů a přidejte mi klidně ještě další tipy do komentů nebo právě na instáč. Teď už ale k srpnovému shrnutí!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

Baví&Nebaví červenec 2017 /Kris/

uvodnileto2017

Těžko se mi vyrovnává s tím, že půlka léta je za námi! Máte to stejně? Vždycky když píšu článek o předešlém měsíci, tak si víc uvědomím, jak čas letí. Červenec je můj nejoblíbenější měsíc v roce a to nejen proto, že mám narozeniny, ale celkově upřednostňuju léto před jakýmkoliv jiným ročním obdobím! Ale v testování nových produktů nepolevuju nikdy, takže pojďme hodnotit.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS: Urban Decay Naked Heat paletka

udheat

Všichni víme, že poslední rok vedou trhu paletky s teplými odstíny stínů a i já jsem tomuto trendu dost propadla, protože se mi zdá, že mi teplé odstíny k zeleným očím lépe sedí. Uchvátila mě paletka Modern Renaissance od Anastasia Beverly Hills a stejně tak jsem si zamilovala Rose Gold od Huda Beauty. Obě tyhle paletky používám už měsíce opravdu skoro denně a pokaždé vytvořím něco jiného, protože jsou dostatečně variabilní. Ovšem v červnu na svém Instagramu představila novinku značka Urban Decay a tou je opravdu „hot“ paletka Naked Heat. Mám ji doma jen tři dny, ale nemohla jsem s recenzí počkat, protože mě tak baví a hlavně je dnes možnost si ji objednat na www.urbandecay.cz, protože oficiálně bude k dostání v Sephoře až 7. srpna.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

KRÁTKÉ NEBO DLOUHÉ VLASY?!

kac

O vlasech už u nás na blogu pár postů je. Já sama jsem si dala od prodloužených přes dva roky pauzu, abych se k nim, na jaře tohoto roku, vrátila. Důvod je jednoduchý, chtěla jsem změnu a zastesklo se mi po hřívě, kterou můžu dát do pořádného culíku. Začala jsem spolupracovat se salonem Profi Beauty a protože se dotazy na moje vlasy na Instagramu hromadily, poprosila jsem Veroniku Suchou, manažerku salonu o rozhovor. Tady je!

(Celý příspěvek…)

Celý článek