PARFÉMY, KTERÉ NA PODZIM POUŽÍVÁM

vonavky

Kdo z nás by nemiloval vůně! Nejsem výjimka, mám jich momentálně na své kosmetické poličce 12. Šílený číslo, vím a to jich stále nemám dost. Byla doba, kdy jsem byla věrná jedné jediné značce, zpravidla YSL a konkrétně BabyDoll jsem používal nepřetržitě deset let. Musím zjistit, jestli se ještě vyrábí, tu bych si z nostalgie koupila okamžitě:). V současnosti ráda experimentuju, možná si tím i nahrazuju to, že jsem kdysi na víc, jak jeden parfém neměla:).  (Celý příspěvek…)

Celý článek

Baví&Nebaví říjen 2017 /Kris/

kristina_uvod_rijen

Málo píšu! Vím o tom a moc ráda bych to změnila, protože tyhle měsíční shrnutí jsou občas tak dlouhé a kdybych vám to po značkách servírovala postupně, nebyl by to tak únavný článek! Já teda věřím, že v dnešním uspěchaném světě už jen nalistujete na produkty, které vás zajímají a zbytek jen přelítnete. Tak vás nebudu zdržovat a pojďte se se mnou podívat na pár produktů z října, bude toho dost ;)) (Celý příspěvek…)

Celý článek

SCANDAL – parfém, který získal cenu flakon roku

jpg

Jean Paul Gaultier dlouho vyráběl parfémy, které byly ve tvaru torza těla – pánského i dámského. Kolikrát jsem si k nim přivoněla, ale byly na mě moc silné a kořeněné, takže jsem se poslední roky tímhle směrem vůbec nedívala. Znáte to, uděláte si o značce určitý obrázek a jednoduše už nemáte chuť se k ní vracet a zkoušet její novinky. Na Scandal jsem narazila náhodou a to jen díky tomu, že mě zaujal flakon a na první dobrou v něm nebyl vidět Gaultier, kterého jsem nevyhledávala. Navoněla jsem se v Sephoře a čekala, co se stane cestou domů, zda mě osloví a nebo ne. Dělám to tak vždycky, protože jak jinak poznat, zda mi vůně bude sedět. A tahle vůně mi sedla dokonale a na ruce mi voněla až do rána. Nejsem na všední vůně a tahle je rozhodně hodně unikátní, vždyt se podívejte už jen na ten flakon.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

PODZIM A ZIMA V ZAJETÍ KOSMETICKÝCH RITUÁLŮ!!

topritual

Jedna z mých oblíbených značek a snad můžu napsat, že to platí i u Kris, je RITUALS. Kosmetika na přírodní bázi, která není testovaná na zvířatech a neobsahuje parabeny. Na podzim a zimu jsem si vybrala produkty, které mám ověřené a sázím na jistotu plus zařazuji jednu novinku a taky pánský parfém, který testoval Tomáš. Tak co Vám může zpříjemnit sychravá rána a magické večery? (Celý příspěvek…)

Celý článek