LUNA mini 2 – kartáček na čištění pleti!

AD4AEF76-8217-4E9A-AE48-DAE6350D253A

S kartáčky na pleť mám bohaté zkušenosti. Speciálně předchůdce tohoto typu LUNA mini 2 od FOREO mi sloužil dlouho a slušně. Čisticí kartáček na obličej nebo jiné podobné typy produktů nepoužívám zarytě denně, na každé odličování, ale cca 3-4 týdně. Speciálně po natáčení, kdy vím, že nánosy makeupu byly extrémní, včetně finálního pudrování, a pleť je potřeba odlíčit pořádně a poctivě.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

L´Occitane! Přírodní a organická kosmetika!

uvodniloc

Nejde nemilovat L´Occitane:)! Historie značky sahá do roku 1976, kdy ji založil Olivier Baussan, aby uchoval tradici jeho rodné oblasti v Provance, začínal pouze s destilačním přístrojem, vyznal se v rostlinách, vyráběl olej z rozmarýnu a potom ho prodával na trzích…, brzy potom objevil vyživující bambucké máslo a potom už to šlo rychle:). Založil továrnu L´Occitane a otevřel první obchod právě v Provance.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

Souboj houbiček na make-up! Beauty Blender x Nyx cosmetics x Real Techniques

uvodnihoubicky

Čím si nanášíte make-up? Já už před více jak rokem přešla plně na houbičky, protože s nimi mám make-up mnohem hladší, celistvější a více pod kontrolou, než když jsem používala štětec a nedejbože v minulosti i jen ruce. Od doby patlání make-upu prsty už uběhlo hodně času a když dneska náhodou tuhle metodu musím provést, výsledek je oproti houbičkám neskutečně špatný. Alespoň tedy pro mě, perfekcionalistku, co se make-upu týče. Tři houbičky, které dnes srovnávám, jsem si postupně nakupovala během loňského roku a po měsících srovnávání vám konečně můžu dát svůj verdikt a nejdražší nevyhrála! (Celý příspěvek…)

Celý článek