CO NOSÍM V AFÉRÁCH

IMG_8879

Mým srdečním projektem jsou v současnosti Aféry, pořad na TV Barrandov, který moderuju a střídám se v něm s Michalem Jagelkou. Je to záležitost kontroverzní, nenáviděná i milovaná, každopádně sledovaná a pro mě nejlepší moderátorská průprava, kdy je celá hodina rozhovorů na mě.  Dnešní post bude o tom kdo a jak mě do Afér obléká. (Celý příspěvek…)

Celý článek

SOUTĚŽ REBELKA RETRA MÁ SVÉ VÍTĚZKY!!

retrojeans-vi_tezky-real

Skoro tři celé měsíce jsme jezdili po České republice po castinzích a hledali finalistky pro soutěž Rebelka Retra. Soutěž, ve které nešlo o váhu ani správné modelkovské míry, ale o osobnost. Poznali jsme spoustu krásných dívek a finální sedmnáctku jsme představili v Plzni na velkém finále. Pár podobných soutěží už jsem v minulosti moderovala, Rebelka mě, ale překvapila tím, jak holky nebyly konkurentkami, což je docela vzácnost, ale chovali se k sobě mile a přály si úspěch.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

„Mít dobře fungující e-shop je denodenní řehole,“ aneb Jak to chodí v našem oblíbeném Erikafashion.cz

uvodnierikafashion

Jak jste si určitě všimly, tak obě dvě jsme si oblíbily jeden e-shop s jehož majitelkou Erikou jsme vám už před časem přinesly jeden rozhovor ZDE a také jsme ve spolupráci s ní připravily článek o tom, na co si dát při nákupu na facebooku pozor ZDE. Protože nás Erika a její výběr pro e-shop baví, pustily jsme se do dalšího rozhovoru, který je tak trochu i o tom, co všechny zajímá – jaké to vlastně je mít už dlouhou dobu skvěle fungující a stále se rozrůstající eshop. Pokud jste i vy snily o tom, že si založíte vlastní eshop s čímkoli, čtěte pozorně. V tak velkém konkurenčním prostředí jako je móda a nákupy přes internet se opravdu udrží jen ti nejlepší, a to podle nás Erika rozhodně je. Je dravec, který se nenechá odradit od svého snu a životní cesty jen tím, že jí někdo napíše ošklivý, závistivý a zlý komentář. A že se objevují. Člověk si musí vybudovat hroší kůži, aby na internetu přežil a jsme rády, že jsme našli další holku do party, která se jen tak něčeho nezalekne a hlavně pořád pracuje. A teď už k tomu rozhovoru. ;)) (Celý příspěvek…)

Celý článek

Léto v plném proudu a plavky jsou nutné! Podívejte se na „dokonalá“ těla celebrit!

julia-roberts-kesha-mel-b-bikini-bodies-2011

Ano, tenhle post nebude výjimečně o dietách, správném stravování a chuti hubnout! Chceme Vám zvýšit sebevědomí a dokázat, že photoshop je mocný nástroj!  Fakt. I světové celebrity, které vydělávají majlanty na knihách o zdravém jídle, doplňcích výživy a zubí se na nás z titulních stran magazínů totiž vypadají v bikinách jako obyčejní smrtelníci. Jako my všichni.  (Celý příspěvek…)

Celý článek