SVĚT ČESKÉHO ŠOUBYZU KAŽDOU NEDĚLI NA TV BARRANDOV! PAPARAZZI MAGAZÍN!

katkasedacka

Už od léta pro Vás chystám každý týden magazín ze světa českých celebrit! Můžete si ho najít na televizní obrazovce každou neděli v 19.15 hodin na televizi Barrandov. V každém díle hvězdný host, zajímavé reportáže o aktuálním dění i kauzách a nechybí ani módní policie, kterou u nás vede jedna z nejpovolanějších – Alenka Šafratová. Umí být ostrá a bez okolků popisuje outfity tak, že mám někdy pocit, že s ní polovina českého šoubyznysu přestane mluvit:). Umí, ale i chválit a motivovat. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Velká soutěž s TRIOLOU o poukázky za 15 000 Kč

soutez striolou

Jak jste si mohly na našich Instagramech určitě všimnout, tak jsme začaly spolupracovat s tradičním českým výrobcem dámského spodního prádla – TRIOLOU. Značka je na trhu už od roku 1919! My jsme se s ní osobně seznámily právě až díky nově navázané spolupráci a naprosto jsme jí propadly. Z prvního nákupu jsme si odnesly tašku plnou podprsenek a Katka už stihla provětrat plavky z letošní kolekce na dovolené v Turecku. Co se nám na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si v e-shopu podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebudou sedět, necháte je tam a zaplatíte jen to, co si odnesete! (Celý příspěvek…)

Celý článek

CO NOSÍM V AFÉRÁCH

IMG_8879

Mým srdečním projektem jsou v současnosti Aféry, pořad na TV Barrandov, který moderuju a střídám se v něm s Michalem Jagelkou. Je to záležitost kontroverzní, nenáviděná i milovaná, každopádně sledovaná a pro mě nejlepší moderátorská průprava, kdy je celá hodina rozhovorů na mě.  Dnešní post bude o tom kdo a jak mě do Afér obléká. (Celý příspěvek…)

Celý článek

SOUTĚŽ REBELKA RETRA MÁ SVÉ VÍTĚZKY!!

retrojeans-vi_tezky-real

Skoro tři celé měsíce jsme jezdili po České republice po castinzích a hledali finalistky pro soutěž Rebelka Retra. Soutěž, ve které nešlo o váhu ani správné modelkovské míry, ale o osobnost. Poznali jsme spoustu krásných dívek a finální sedmnáctku jsme představili v Plzni na velkém finále. Pár podobných soutěží už jsem v minulosti moderovala, Rebelka mě, ale překvapila tím, jak holky nebyly konkurentkami, což je docela vzácnost, ale chovali se k sobě mile a přály si úspěch.

(Celý příspěvek…)

Celý článek