Velká soutěž s TRIOLOU o poukázky za 15 000 Kč

soutez striolou

Jak jste si mohly na našich Instagramech určitě všimnout, tak jsme začaly spolupracovat s tradičním českým výrobcem dámského spodního prádla – TRIOLOU. Značka je na trhu už od roku 1919! My jsme se s ní osobně seznámily právě až díky nově navázané spolupráci a naprosto jsme jí propadly. Z prvního nákupu jsme si odnesly tašku plnou podprsenek a Katka už stihla provětrat plavky z letošní kolekce na dovolené v Turecku. Co se nám na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si v e-shopu podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebudou sedět, necháte je tam a zaplatíte jen to, co si odnesete! (Celý příspěvek…)

Celý článek

CO NOSÍM V AFÉRÁCH

IMG_8879

Mým srdečním projektem jsou v současnosti Aféry, pořad na TV Barrandov, který moderuju a střídám se v něm s Michalem Jagelkou. Je to záležitost kontroverzní, nenáviděná i milovaná, každopádně sledovaná a pro mě nejlepší moderátorská průprava, kdy je celá hodina rozhovorů na mě.  Dnešní post bude o tom kdo a jak mě do Afér obléká. (Celý příspěvek…)

Celý článek

SOUTĚŽ REBELKA RETRA MÁ SVÉ VÍTĚZKY!!

retrojeans-vi_tezky-real

Skoro tři celé měsíce jsme jezdili po České republice po castinzích a hledali finalistky pro soutěž Rebelka Retra. Soutěž, ve které nešlo o váhu ani správné modelkovské míry, ale o osobnost. Poznali jsme spoustu krásných dívek a finální sedmnáctku jsme představili v Plzni na velkém finále. Pár podobných soutěží už jsem v minulosti moderovala, Rebelka mě, ale překvapila tím, jak holky nebyly konkurentkami, což je docela vzácnost, ale chovali se k sobě mile a přály si úspěch.

(Celý příspěvek…)

Celý článek