Hubnutí s Prodietix – výsledky po 3. fázi! MÍNUS 15 KILO!

FullSizeRender (10)

Ano, celých 12 týdnů uběhlo a to neskutečně rychle. Na začátku mi možná mnoho lidí nevěřilo,  ale tím já se nikdy zviklat nenechám. Bez pochybení jsem přečkala různé oslavy, tiskovky, narozeniny, srazy s kámoškama a vůbec veškeré svody, které na mě číhaly na každém kroku. Byla jsem neoblomná a dosáhla jsem výsledku MÍNUS 15 KG! Jsem nadšená a v sobotu jsem vstoupila do pomyslné 4. fáze, která bude ze všech nejtěžší. Ale ještě chvíli o těch pocitech a výsledcích. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Cesta za štíhlejším já! Update po prvním týdnu s Prodietixem!

dieting

Mám za sebou první týden a musím říct, že mě zatím baví tak, jako žádná jiná. Čím to je? Je to variabilitou a hlavně chutí jednotlivých pytlíčků. Tak vychytané chuti občas nemají ani některé restaurace, takže zatím je to pro mě zábava a velká zvědavost, protože ani za ten týden jsem nestihla ochutnat všechno (Prodietix nabízí více jak 50 druhů). A jak celý týden probíhal? (Celý příspěvek…)

Celý článek

Jde se hubnout! Chci dolů 20kg!

tinkauvodni

Rozhodla jsem se znovu naplno vrátit ke své rubrice o hubnutí a to opravdu s velkými cíly. Naposledy a nejvíce jsem zhubla s Ketodiet v roce 2014 a až do konce roku 2015 jsem si váhu s maximálně 3 kily navrch držela. Bohužel v roce 2016 jsem zase povolila svoji uzdu a pořádně si dopřávala. Jídlo miluju a těžko si ho odepírám, když je dobré. Ano snažila jsem se přejít na „zdravý životní styl“, ale nejsem to já a vím že to celoživotně nezvládám. Je to jen a jen moje chyba a můj osobní problém, který přiznávám. Každopádně znovu jsem obnovila svoje členství ve Fitness Contours a našla jsem dietu, která mě zaujala a chci ji zkusit – jmenuje se Prodietix. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Zpátky do kruhu! Jde se formovat a hubnout!

uvodnicvie

Ano, už zase roztáčím svoji rubriku o hubnutí a i když všichni rozumní lidé hubnuli do plavek já půjdu proti proudu a budu hubnout do zimníku! Dlouho jsem zanedbávala jak rubriku, tak i sebe, ale mělo to jediný a prostý důvod – ztratila jsem motivaci. Ač všude kolem mě všichni cvičili a internet vypadal, jako by se každá holka chystala vyhrát fitness soutěž, já jsem byla přesycena. Bylo toho kolem moc a najednou mi přišlo směšné řešit poměry bílkovin a sacharidů, řešit bazální metabolismus, dočítat se denně, že to co bylo dobré včera už dnes vhodné není a podobně. Možná i víte o čem mluvím. Chtěla jsem si k tomu znovu dojít sama a tak jak to budu cítit. Moji novou a zatím životně asi nejvyšší a nejsilnější motivaci mají za příčinu tři věci a ty vám teď představím. A rozhodně to není módní fitness lifestyle. ;))

(Celý příspěvek…)

Celý článek