Týden s NEERA detoxem! PODRUHÉ!

IMG_2797

Když jsem Neeru držela poprvé, řekla jsem si, že ji rozhodně budu opakovat každý rok. Bohužel mé předsevzetí se nějak nevyplnilo, ale tělo si samo řeklo, že potřebuje malý restart, takže jsem si po 3,5 letech udělala týden volna od jídla. První článek vyšel v létě 2014, takže teď tu máme zimní verzi a znovu den po dni, jak jsem to celé zvládala a jestli mi to přineslo to, co jsem chtěla. Rozhodně tento článek není návodem k hubnutí a nebo tvrzení, že tohle je jediný správný způsob detoxu. Jde o moje rozhodnutí, moje vložené peníze a čas a taky osobní a velice subjektivní názor. Pro tenhle detox se musíte plně rozhodnout a ctít jeho náležitosti a pravidla, abyste dosáhli svého cíle. Můj cíl byl vyčistit si tělo, dopřát si chvíli klidu a nadechnout se před obdobím formování do plavek.   (Celý příspěvek…)

Celý článek

Další fáze s dietou Prodietix

ˇeatright

Tenhle článek bude patřit všem, kterých se hubnutí týká a zajímá je, jestli jsem si výběrem diety náhodou nezpůsobila, že mám nahoře dvojnásobek váhy, kterou jsem zhubla na jaře! Pro ty přející mi nezdar mám bohužel špatnou zprávu, za těch 5 měsíců jsem nabrala zpátky 3 kilogramy a to jen a jen vlastní vinou. Ovšem tyhle kila už jsou znovu pryč, protože jsem se rozhodla, že je nechci a v tuhle chvíli jsem v půlce třítýdenního programu Prodietix znovu. Proč? Čtěte dál. (Celý příspěvek…)

Celý článek

Hubnutí s Prodietix – výsledky po 3. fázi! MÍNUS 15 KILO!

FullSizeRender (10)

Ano, celých 12 týdnů uběhlo a to neskutečně rychle. Na začátku mi možná mnoho lidí nevěřilo,  ale tím já se nikdy zviklat nenechám. Bez pochybení jsem přečkala různé oslavy, tiskovky, narozeniny, srazy s kámoškama a vůbec veškeré svody, které na mě číhaly na každém kroku. Byla jsem neoblomná a dosáhla jsem výsledku MÍNUS 15 KG! Jsem nadšená a v sobotu jsem vstoupila do pomyslné 4. fáze, která bude ze všech nejtěžší. Ale ještě chvíli o těch pocitech a výsledcích. (Celý příspěvek…)

Celý článek