CLAUDINKA MÁ NAROZENINY! JE JÍ 7 LET A JE ŠKOLAČKOU!

claudak

Milá Claudinko! K narozkám Ti obě přejeme co nejvíc nových zubů, hodných kluků ve třídě, milou paní učitelku, lehké úkoly a klid a harmonii v duši!

princezny

Jsi kouzelná bytost a bude stačit, když na to nikdy nebudeš zapomínat! 

IMG_7070 claudak2

„Nemůžeme děti tvořit podle své vůle. Musíme je mít, milovat a vychovávat co nejlépe a jinak je nechat na pokoji.“ /Goethe/

prvnidenskoly claudisedm

VŠE NEJLEPŠÍ!

 

Celý článek

TIP NA DOVOLENOU, KDE SI MAMINKY ODPOČINOU!!! FAMILY KEMP!

katclaud_uvod

Nad letošní dovolenou u moře jsem dlouho přemýšlela. Claud je šest let, spousta mých kamarádek má o něco mladší děti a všechny sníme o tom, zkombinovat relax s plaváním ve vlnách s našimi nejměnšími, dát si v klidu skleničku na zahrádce, pozorovat lidi a nemít pocit, že děti mezitím zbourají hotel a budou obtěžovat všechny okolo křikem, kreslením po zdech a házením lega. O usínání a večeru, kdy je ideální čas pro nás dospělé se netřeba bavit:). Jak to všechno spojit tak, aby byli spokojeni všichni? V dnešním postu pro Vás mám tip! Family kemp /www.familykemp.com/ je řešením. A buďte si jisté, že bych na svém blogu nepropagovala nic o čem bych nebyla přesvědčená, že to funguje. Přináším Vám rozhovor s jeho zakladatelkou Luckou Volfovou, která je samozřejmě taky mámou a já věřím, že řada z Vás přehodnotí svoje dosavadní plány, nebo se nechá inspirovat, jak strávit ideální dovolenou s dětmi. Není nic lepšího, než mít zajištěné kvalitní hlídání, možnost cvičení, blízkost moře, skvělé lidi okolo a ubytování i stravu. (Celý příspěvek…)

Celý článek