TIP NA DOVOLENOU, KDE SI MAMINKY ODPOČINOU!!! FAMILY KEMP!

katclaud_uvod

Nad letošní dovolenou u moře jsem dlouho přemýšlela. Claud je šest let, spousta mých kamarádek má o něco mladší děti a všechny sníme o tom, zkombinovat relax s plaváním ve vlnách s našimi nejměnšími, dát si v klidu skleničku na zahrádce, pozorovat lidi a nemít pocit, že děti mezitím zbourají hotel a budou obtěžovat všechny okolo křikem, kreslením po zdech a házením lega. O usínání a večeru, kdy je ideální čas pro nás dospělé se netřeba bavit:). Jak to všechno spojit tak, aby byli spokojeni všichni? V dnešním postu pro Vás mám tip! Family kemp /www.familykemp.com/ je řešením. A buďte si jisté, že bych na svém blogu nepropagovala nic o čem bych nebyla přesvědčená, že to funguje. Přináším Vám rozhovor s jeho zakladatelkou Luckou Volfovou, která je samozřejmě taky mámou a já věřím, že řada z Vás přehodnotí svoje dosavadní plány, nebo se nechá inspirovat, jak strávit ideální dovolenou s dětmi. Není nic lepšího, než mít zajištěné kvalitní hlídání, možnost cvičení, blízkost moře, skvělé lidi okolo a ubytování i stravu. (Celý příspěvek…)

Celý článek

KDE NAKUPUJE CLAUDINKA?

IMG_4194

Když jsem se z ultrazvuku dozvěděla, že se mi má narodit holčička, byla jsem tehdy trochu v šoku:). Všechno totiž nasvědčovalo tomu, že to musí být kluk. Milovala jsem úplně nelogicky akční filmy, na který se jinak nemůžu ani podívat, jedla jsem omáčky a knedlíky, který si jindy nedám ani jednou do roka a vůbec to bylo takový sportovní, pohodový těhotenství,kdy jsem chtěla cestovat, koukat na sportovní utkání a měla chuť na pivo, které jinak nesnáším… Když mi pan gynekolog a porodník doktor Mrázek, tedy řekl, že „holčička“, už cestou z ordinace jsem věděla, že to bude určitě týpek i penerka, která se asi ničeho moc bát nebude. A hlavně, že jí nebudu oblíkat do žádných přeslazených růžových cukrkandlových sukýnek a šatiček. (Celý příspěvek…)

Celý článek

JAK JSEM OSLAVILA NAROZENINY S CLAUDINKOU?

IMG_9865

Narozeninový den, je dnem splněných přání. Tak to vnímám už od dětství a dodržuji to nejen u své dcery, ale i u sebe. Vždycky se mi líbilo, jak byl právě tento den popisovaný v mé oblíbené knize Děti z Bullerbynu. Prostě sváteční atmosféra, kdy nebyl problém dostat kakao a snídani do postele a rozbalovat dárky klidně celé dopoledne. V naší rodině to tak bylo vždycky:).

(Celý příspěvek…)

Celý článek