Velká soutěž s TRIOLOU o poukázky za 15 000 Kč

soutez striolou

Jak jste si mohly na našich Instagramech určitě všimnout, tak jsme začaly spolupracovat s tradičním českým výrobcem dámského spodního prádla – TRIOLOU. Značka je na trhu už od roku 1919! My jsme se s ní osobně seznámily právě až díky nově navázané spolupráci a naprosto jsme jí propadly. Z prvního nákupu jsme si odnesly tašku plnou podprsenek a Katka už stihla provětrat plavky z letošní kolekce na dovolené v Turecku. Co se nám na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si v e-shopu podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebudou sedět, necháte je tam a zaplatíte jen to, co si odnesete! (Celý příspěvek…)

Celý článek

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČAS V ROCE JE TADY! VÁNOCE!

img_8110

Vánoční čas je časem, kdy vezmou za své diety, hádky i problémy a svět se na chvíli zahalí do pohádek, sněhu a plných talířů cukroví. Užijte si blízkosti a pohody těch, kteří Vás mají rádi a Vy máte rádi je. Náš blog si jako každoročně dává na pár dnů prázdniny, abychom mohly načerpat energii, kterou potom budeme rozdávat právě Vám, našim čtenářkám!

img_8109

Děkujeme za přízeň a přejeme všem krásný vánoční čas i vše nejlepší do Nového Roku! Sledujte naše instagramy, kde bude průběh našich svátků pečlivě dokumentován:).

@kristelova.katerina        @xtinkav       @mysticlipstickblog

img_8108

Celý článek

KATKA MÁ NAROZENINY! HAPPY BIRTHDAY!

narozeninovakata

Všechno nejlepší! Hodně trpělivosti, lásky, hodnou Claud, nejlepší kamarády, zdravou rodinu a věrné čtenářky Mystic Lipstick! To všechno v trojnásobné dávce nejlíp:))!

katkaclaudnar

A hlavně žít přítomností!

katkanarkol

„Všechny živé bytosti, kromě člověka vědí, že hlavním smyslem života je, aby se užíval.“ 

(Samuel Butler 1835-1902)

Celý článek