CLAUDINKA MÁ NAROZENINY! JE JÍ 7 LET A JE ŠKOLAČKOU!

claudak

Milá Claudinko! K narozkám Ti obě přejeme co nejvíc nových zubů, hodných kluků ve třídě, milou paní učitelku, lehké úkoly a klid a harmonii v duši!

princezny

Jsi kouzelná bytost a bude stačit, když na to nikdy nebudeš zapomínat! 

IMG_7070 claudak2

„Nemůžeme děti tvořit podle své vůle. Musíme je mít, milovat a vychovávat co nejlépe a jinak je nechat na pokoji.“ /Goethe/

prvnidenskoly claudisedm

VŠE NEJLEPŠÍ!

 

Celý článek

HAPPY BIRTHDAY! MYSTIC LIPSTICK SLAVÍ 3 ROKY!

NABLOG_KATKRIS

Náš blog se narodil 11. 7. 2014 a od té doby vyšlo už 526 článků a ani nespočítáme, kolik fotek je v nich obsaženo!

DĚKUJEME ZA TO, ŽE JSTE S NÁMI. 

blogis

Dnešní den je výroční, a to je důvod k oslavám! Připijte si s námi aspoň virtuálně a vkročme do dalšího roku s těmi nejlepšími čtenářkami, které s námi komunikují a podporují nás na naší cestě, která možná vypadala krátkodobě, ale my máme rády dlouhé túry, takže se nás jen tak nezbavíte. 

Posíláme vám lásku, kterou cítíme i od vás a na vykašlete se stejně jako my, na všechny, kdo by vás rádi viděli neúspěšné a nešťastné. Jsme obě rády, že máme silný tábor čtenářek, které inspirujeme a snad i motivujeme.

DVOJKA

Vstupujeme do čtvrtého roku kosmu Mystic Lipstick, je toho ještě tolik, co jsme s Vámi nesdílely! Soutěže, zážitky, články, rozhovory, fotky, pravidelné rubriky a samozřejmě videa. 

DĚKUJEME A SLAVÍME!

Foto: Mia Mirrelli

Celý článek

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM NAŠIM ČTENÁŘKÁM!

leto2

Začíná doba dovolených a nejkrásnější část roku, kdy odjíždíme na chalupy, k moři, sedíme po práci na zahrádkách a pijeme prosecco, zveme kamarády na grilování, nosíme šaty, procházíme se po večerech na Náplavce a trháme si čerstvé kytky.

leto4

Před námi jsou dva měsíce, kdy děti sem tam pohlídají babičky a my máme čas na lásku, nebo jen samo pro sebe!

leto

Přejeme Vám krásné zážitky, teplou vodu v bazénu, nebo v moři a vychlazený Aperol!

Díky, že jste už třetí léto s námi!

KAČ & KRIS

Celý článek

Velká soutěž s TRIOLOU o poukázky za 15 000 Kč

soutez striolou

Jak jste si mohly na našich Instagramech určitě všimnout, tak jsme začaly spolupracovat s tradičním českým výrobcem dámského spodního prádla – TRIOLOU. Značka je na trhu už od roku 1919! My jsme se s ní osobně seznámily právě až díky nově navázané spolupráci a naprosto jsme jí propadly. Z prvního nákupu jsme si odnesly tašku plnou podprsenek a Katka už stihla provětrat plavky z letošní kolekce na dovolené v Turecku. Co se nám na Triole líbí a bude i vám, je fakt, že si v e-shopu podprsenky můžete objednat na jednu z jejich prodejen, vyzkoušet a pokud vám nebudou sedět, necháte je tam a zaplatíte jen to, co si odnesete! (Celý příspěvek…)

Celý článek