Baví&Nebaví červenec 2017 /Kris/

uvodnileto2017

Těžko se mi vyrovnává s tím, že půlka léta je za námi! Máte to stejně? Vždycky když píšu článek o předešlém měsíci, tak si víc uvědomím, jak čas letí. Červenec je můj nejoblíbenější měsíc v roce a to nejen proto, že mám narozeniny, ale celkově upřednostňuju léto před jakýmkoliv jiným ročním obdobím! Ale v testování nových produktů nepolevuju nikdy, takže pojďme hodnotit.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS: Urban Decay Naked Heat paletka

udheat

Všichni víme, že poslední rok vedou trhu paletky s teplými odstíny stínů a i já jsem tomuto trendu dost propadla, protože se mi zdá, že mi teplé odstíny k zeleným očím lépe sedí. Uchvátila mě paletka Modern Renaissance od Anastasia Beverly Hills a stejně tak jsem si zamilovala Rose Gold od Huda Beauty. Obě tyhle paletky používám už měsíce opravdu skoro denně a pokaždé vytvořím něco jiného, protože jsou dostatečně variabilní. Ovšem v červnu na svém Instagramu představila novinku značka Urban Decay a tou je opravdu „hot“ paletka Naked Heat. Mám ji doma jen tři dny, ale nemohla jsem s recenzí počkat, protože mě tak baví a hlavně je dnes možnost si ji objednat na www.urbandecay.cz, protože oficiálně bude k dostání v Sephoře až 7. srpna.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS: Kat Von D ‚Everlasting‘ liquid lipstick

katvondke

Kat Von D mě fascinuje už roky – nejdříve to bylo v pořadu o tetování (sama žádné nemám a ani se nechystám) a hned potom si mě získala i svojí make-up kolekcí. Vzhledem k tomu, že paletku, kterou od ní mám, naprosto miluju a Tattoo liner je podle mě opravdu nejlepší linka na oči, musela jsem v Londýně navštívit její kolekci, kterou má v Debenhams. Už když jsem konečně viděla celou řadu osobně a mohla si vše vyzkoušet, plesala jsem blahem. Netroufla jsem si nakupovat ve velkém (do Anglie se letos ještě vracím), ale bylo naprostou nutností vyzkoušet její matnou tekutou rtěnku, která má hodně pozitivních ohlasů téměř všude, kde se podívám. A tušíte správně, bude to oslavný a a nadšený článek.  (Celý příspěvek…)

Celý článek