Řešení pro citlivou pleť! Seznamte se s Avéne

mixavene

O své pleti jsem už několik článků psala a naposledy tomu bylo po mé návštěvě dermatoložky. Rozhodla jsem se využít všech rad a hlavně té, kterou jsem dostala od vizážisty – zkus používat značku Avéne. Tak jsem v březnu začala a k mému překvapení už měsíc nemám žádné pupínky, pleť je čím dál hezčí, hladší a je vidět, že téhle značce vážně můžu poděkovat za zlepšení. Co jsem si pořídila a jak to na mě funguje? Čtěte dál.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

Odličovací rukavice GLOV – HIT or MISS?

IMG_6261

Před měsícem jsem byla pozvaná na představení odličovací rukavice GLOV, díky které můžete zapomenout na všechny odličovací produkty a stačí vám jen voda. Zní to až neuvěřitelně a byla jsem k takovému produktu opravdu hodně skeptická. Mám svůj odličovací rituál, který je sice delší, ale vděčím mu za čistější pleť bez pupínků. Ovšem proč nezkusit něco tak jednoduchého, že? (Celý příspěvek…)

Celý článek

Baví&Nebaví duben 2017 /Kris/

kris_dubens

Pravidelná dávka kosmetiky je tady. Snažím se vždy vyzkoušet všechny novinky které se ke mě za jeden měsíc dostanou a někdy to jde lépe, někdy hůře. Třeba testování make-upů je lehce náročný a nemám na ně vždy náladu, protože skončit odpoledne v práci s rozteklým obličejem není nic přijemného. A stane se. Každopádně i to jsou nutné zážitky, aby člověk mohl napsat reálné recenze. Tak už dost povídání a pojďme na to, je toho dost! A pokud mě chcete sledovat na Instagramu, najdete mě jako @xtinkav. (Celý příspěvek…)

Celý článek

SEZNAMTE SE: TheBalm

Snapseed

Jednou za čas si každá vybíráme značku, o které se více rozpovídáme, protože se s ní také samy seznamujeme. Tentokrát jsem si vybrala americkou značku theBalm. Zakladatelkou je Marissa Shipman, která se v roce 2004 pustila do menšího výzkumu. Koupila si knihy o výrobě make-upu a začala sama experimentovat ve své kuchyni. Založila si firmu, vypracovala rozpočet, najala chemika a začala. Do výrobků začala přidávat látky proti stárnutí, různé druhy pigmentů a zrodil se theBalm. Jejich produkty nejsou testovány na zvířatech a neobsahují parabeny. Prodávají se po celém světě a rozhodně je poznáte už podle designu a jejich filosofií je „krásná během 5 minut“. Multifunkční výrobky se staly vizitkou značky a já vám představím ty, se kterými už jsem se seznámila a opravdu si je zamilovala. Oficiálního českého prodejce najdete na www.thebalm.cz. (Celý příspěvek…)

Celý článek