Vánoční nákupy u Inglotu!

redlips

Krásný předvánoční čas! Oslovila mě značka Inglot s tím, abych vám předala informaci o tom, že u nich probíhají předvánoční slevy. Jelikož k téhle značce mám celkem přátelský vztah už od chvíle, co vstoupila na trh, nebyl pro mě problém na nabídku kývnout. Zpracovávat články na jednotlivé značky plánuji i v novém roce, takže proč nezačít značkou, kde jsem už utratila celkem dost peněz a dvakrát se nechala nalíčit přímo na akci.   (Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS? Foreo LUNA play

853B29D1-F065-4B68-B692-CFD00D3D8A3D

Důkladné čistění pleti 2x denně – za to vděčím své nyní už skoro neproblematické pleti bez akné (až na pár dní v měsíci). Když tak pozoruji a porovnávám svoji dřívější péči a tu, kterou jsem si před rokem a půl nastavovala znovu a jinak, podle rad všech kolem, jsem přesvědčena o tom, že je to v čištění. Jakou radost mi udělalo Foreo, když nám na blog poslalo krásný vánoční stromeček s jejich novinkou LUNA play. Už dlouho jsem ho chtěla vyzkoušet a netroufla si investovat do nečeho, o čem moc nevím. Teď skoro lituji, že jsem si sonický kartáček nepořídila dřív.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

Baví&Nebaví říjen 2017 /Kris/

kristina_uvod_rijen

Málo píšu! Vím o tom a moc ráda bych to změnila, protože tyhle měsíční shrnutí jsou občas tak dlouhé a kdybych vám to po značkách servírovala postupně, nebyl by to tak únavný článek! Já teda věřím, že v dnešním uspěchaném světě už jen nalistujete na produkty, které vás zajímají a zbytek jen přelítnete. Tak vás nebudu zdržovat a pojďte se se mnou podívat na pár produktů z října, bude toho dost ;)) (Celý příspěvek…)

Celý článek

SCANDAL – parfém, který získal cenu flakon roku

jpg

Jean Paul Gaultier dlouho vyráběl parfémy, které byly ve tvaru torza těla – pánského i dámského. Kolikrát jsem si k nim přivoněla, ale byly na mě moc silné a kořeněné, takže jsem se poslední roky tímhle směrem vůbec nedívala. Znáte to, uděláte si o značce určitý obrázek a jednoduše už nemáte chuť se k ní vracet a zkoušet její novinky. Na Scandal jsem narazila náhodou a to jen díky tomu, že mě zaujal flakon a na první dobrou v něm nebyl vidět Gaultier, kterého jsem nevyhledávala. Navoněla jsem se v Sephoře a čekala, co se stane cestou domů, zda mě osloví a nebo ne. Dělám to tak vždycky, protože jak jinak poznat, zda mi vůně bude sedět. A tahle vůně mi sedla dokonale a na ruce mi voněla až do rána. Nejsem na všední vůně a tahle je rozhodně hodně unikátní, vždyt se podívejte už jen na ten flakon.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

Podzimní dávka inspirace z PartyLite

svicecky

Na velké množství tiskových konferencí a setkání pro blogerky nechodím, protože nemám tolik volného času a pokud ano, pečlivě si vybírám, co je pro mě a nebo pro vás, jako čtenářky našeho blogu, zajímavé. Nejčastěji se vyskytnu na tiskovkách s kosmetikou, ale také nesmím chybět na velkých tiskovkách České televize a už se nemůžu dočkat té vánoční, kde se vždy představují nové pohádky (ano, pořád mě to zajímá!). A mojí srdcovkou jsou i malá setkání nad novinkami od svíčkové značka PartyLite.

(Celý příspěvek…)

Celý článek