Souboj houbiček na make-up! Beauty Blender x Nyx cosmetics x Real Techniques

uvodnihoubicky

Čím si nanášíte make-up? Já už před více jak rokem přešla plně na houbičky, protože s nimi mám make-up mnohem hladší, celistvější a více pod kontrolou, než když jsem používala štětec a nedejbože v minulosti i jen ruce. Od doby patlání make-upu prsty už uběhlo hodně času a když dneska náhodou tuhle metodu musím provést, výsledek je oproti houbičkám neskutečně špatný. Alespoň tedy pro mě, perfekcionalistku, co se make-upu týče. Tři houbičky, které dnes srovnávám, jsem si postupně nakupovala během loňského roku a po měsících srovnávání vám konečně můžu dát svůj verdikt a nejdražší nevyhrála! (Celý příspěvek…)

Celý článek

Týden s NEERA detoxem! PODRUHÉ!

IMG_2797

Když jsem Neeru držela poprvé, řekla jsem si, že ji rozhodně budu opakovat každý rok. Bohužel mé předsevzetí se nějak nevyplnilo, ale tělo si samo řeklo, že potřebuje malý restart, takže jsem si po 3,5 letech udělala týden volna od jídla. První článek vyšel v létě 2014, takže teď tu máme zimní verzi a znovu den po dni, jak jsem to celé zvládala a jestli mi to přineslo to, co jsem chtěla. Rozhodně tento článek není návodem k hubnutí a nebo tvrzení, že tohle je jediný správný způsob detoxu. Jde o moje rozhodnutí, moje vložené peníze a čas a taky osobní a velice subjektivní názor. Pro tenhle detox se musíte plně rozhodnout a ctít jeho náležitosti a pravidla, abyste dosáhli svého cíle. Můj cíl byl vyčistit si tělo, dopřát si chvíli klidu a nadechnout se před obdobím formování do plavek.   (Celý příspěvek…)

Celý článek

TEST ZNAČKY Lottie London! Baví&Nebaví?

lolol

Tuhle značku jsem prvně potkala v Anglii a jak jsem kolem ní stále chodila, řekla jsem si, že musím něco zkusit. V Londýně byla tehdy jejich nová kolekce s duochromatickými lesky/lip toppery a ty mě hodně zaujaly. Koupila jsem si rovnou tři, protože v drogerii měli akci 2+1 od této značky a jeden stál 6 liber. Jeden odstín jsem tam ovšem nechala a jelikož mi vrtal hlavou, tak jsem hledala, zda není značka v ČR. A ona je v Rossmannech! Tak jsem se rozhodla nakoupit víc věcí a trošku se se značkou seznámit. A teď i vás! (Celý příspěvek…)

Celý článek

BEST OF – kosmetika roku 2017 /Kristina/

kris_2017bfof

Všechny blogerky postupně vydávají svůj seznam NEJ a jelikož jsem si sama chtěla zopakovat, co mě v roce 2017 nejvíc bavilo a k čemu jsem se stále vracela, tady je můj seznam! Za celý rok jsem vyzkoušela velké množství kosmetiky a našla si pár zlatých grálů, kterých se ani do budoucna nebudu chít vzdát, protože nejspíš pomohli tomu, že je moje pleť mnohem čistší a vypadá zdravě. A jak všechny víme, když je pleť zdravá, mnohem lépe se s ní pracuje a skvěle se na ní maluje! Děkuju vám za přízeň a pokud mě ještě nesledujete, tak můj Instagram je @xtinkav. Letos tam najdete nejen kosmetiku, ale takovou moji motivační sérii o které se brzy více rozepíšu v rubrice From XL to xs.    (Celý příspěvek…)

Celý článek

Vánoční nákupy u Inglotu!

redlips

Krásný předvánoční čas! Oslovila mě značka Inglot s tím, abych vám předala informaci o tom, že u nich probíhají předvánoční slevy. Jelikož k téhle značce mám celkem přátelský vztah už od chvíle, co vstoupila na trh, nebyl pro mě problém na nabídku kývnout. Zpracovávat články na jednotlivé značky plánuji i v novém roce, takže proč nezačít značkou, kde jsem už utratila celkem dost peněz a dvakrát se nechala nalíčit přímo na akci.   (Celý příspěvek…)

Celý článek