Podzimní dávka inspirace z PartyLite

svicecky

Na velké množství tiskových konferencí a setkání pro blogerky nechodím, protože nemám tolik volného času a pokud ano, pečlivě si vybírám, co je pro mě a nebo pro vás, jako čtenářky našeho blogu, zajímavé. Nejčastěji se vyskytnu na tiskovkách s kosmetikou, ale také nesmím chybět na velkých tiskovkách České televize a už se nemůžu dočkat té vánoční, kde se vždy představují nové pohádky (ano, pořád mě to zajímá!). A mojí srdcovkou jsou i malá setkání nad novinkami od svíčkové značka PartyLite.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

TIP pro milovníky kávy od velké milovnice kávy!

kavate

Kdo mě dobře zná, tak si už ode mě musel vyslechnout příběh o tom, jak piju kávu od šesti let a nedokážu si dny bez ní představit. Zase nechci někoho vyděsit, jen rodiče mají zvyk dávat si odpolední kávu a k tomu nějaký ten dortík a co mi vypráví, tak jsem si s hrníčkem „na kafíčko“ chodila právě už od tak útlého věku. Nalili mi hodně mléka a kápli kávu, abych měla dobrý pocit, že jsem tam s nimi a mám k čemu jíst ty mé oblíbené buchty! A že na mě ta kafíčka s dortíčkem byla vždycky vidět, tenhle zvyk se mi těžko odbourává doteď. Ovšem díky své práci v redakci jsem měla možnost zajít se podívat do Experience centra Nespresso a vyzkoušet jejich nový kávovar. A o něm to v tomhle článku bude, protože za zmínku na blogu rozhodně stojí.  (Celý příspěvek…)

Celý článek

Další fáze s dietou Prodietix

ˇeatright

Tenhle článek bude patřit všem, kterých se hubnutí týká a zajímá je, jestli jsem si výběrem diety náhodou nezpůsobila, že mám nahoře dvojnásobek váhy, kterou jsem zhubla na jaře! Pro ty přející mi nezdar mám bohužel špatnou zprávu, za těch 5 měsíců jsem nabrala zpátky 3 kilogramy a to jen a jen vlastní vinou. Ovšem tyhle kila už jsou znovu pryč, protože jsem se rozhodla, že je nechci a v tuhle chvíli jsem v půlce třítýdenního programu Prodietix znovu. Proč? Čtěte dál. (Celý příspěvek…)

Celý článek

HIT or MISS: Victoria Beckham pro Estée Lauder

21077804_1443848672335027_9147980704653571708_n

Už podruhé se Victoria Beckham propojila se značkou Estée Lauder a vytvořila pokračování své limitované řady dekorativní kosmetiky. Loňské září Victoria představila svou kolekci, a ta byla za pár dní vyprodaná, takže se vyráběly další a další kousky, aby se uspokojila vysoká poptávka. Letos svou kolekci rozšířila o další novinky, přičemž některé produkty z té minulé kolekce už k dostání nejsou. Neodolala jsem loni a ani letos! Proč? Protože obdivuju Victorii jako osobnost, úspěšnou podnikatelku, návrhářku a matku. Navíc je to pro mě krásná žena a její přístup k líčení se mi líbí. A jaké jsou tedy produkty z limitované kolekce VB Estée Lauder? Drahé, ale úžasné!

(Celý příspěvek…)

Celý článek