THAJSKO V PRAZE!

IMG_1524

Kdo by nemiloval thajské masáže! Já na ně chodím roky aspoň dvakrát do měsíce a jsem na nich závislá. Thajský ráj mi mojí zálibu dost zjednodušil, protože při troše štěstí není potřeba se objednávat a Vy si zajdete do jedné z jejich poboček přímo, mezi jednáními a odplujete na planetu relaxu a uvolnění.

(Celý příspěvek…)

Celý článek

TRIP LÉTA 2017? ZA MĚ TATRY!!

IMG_5710

V létě většina z nás míří k moři, do tepla a stabilního počasí. Ne tak Řepka s Kristelovou:)! Máme rádi netradiční výzvy a asi máme málo komplikací, což se pravidelným čtenářům bulváru musí jevit jako úlet, ale prostě jsme se rozhodli strávit týden v místech, kde se povětrnostní podmínky mění každou hodinu a v kufru musíte mít sbalené oteplovačky i plavky. Prostě Tatry! (Celý příspěvek…)

Celý článek

CO MĚ BAVILO V ČERVENCI!

moloprehrada

1. MOLO NA HOSTIVAŘSKÉ PŘEHRADĚ

Pro mě asi nefotogeničtější místo mýho instagramu, kde to miluju. Chodím sem denně a Vy se mě na sociálních sítích často ptáte, kde to je…. Opravdu v Praze a opravdu cca 15 minut od centra. Hostivařský lesopark. Brzy ráno můžete zažít, jak tady lidi cvičí jódu, snídají, nebo meditujou. Nabíječka baterek in natura. (Celý příspěvek…)

Celý článek

KRÁTKÉ NEBO DLOUHÉ VLASY?!

kac

O vlasech už u nás na blogu pár postů je. Já sama jsem si dala od prodloužených přes dva roky pauzu, abych se k nim, na jaře tohoto roku, vrátila. Důvod je jednoduchý, chtěla jsem změnu a zastesklo se mi po hřívě, kterou můžu dát do pořádného culíku. Začala jsem spolupracovat se salonem Profi Beauty a protože se dotazy na moje vlasy na Instagramu hromadily, poprosila jsem Veroniku Suchou, manažerku salonu o rozhovor. Tady je!

(Celý příspěvek…)

Celý článek