KRÁTKÉ NEBO DLOUHÉ VLASY?!

kac

O vlasech už u nás na blogu pár postů je. Já sama jsem si dala od prodloužených přes dva roky pauzu, abych se k nim, na jaře tohoto roku, vrátila. Důvod je jednoduchý, chtěla jsem změnu a zastesklo se mi po hřívě, kterou můžu dát do pořádného culíku. Začala jsem spolupracovat se salonem Profi Beauty a protože se dotazy na moje vlasy na Instagramu hromadily, poprosila jsem Veroniku Suchou, manažerku salonu o rozhovor. Tady je!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

VĚCI DO DOMÁCNOSTI? TIP NA ESHOP!

IMG_6577
Stala jsem se tváří eshopu whaat.cz. A ráda:). Jako známý obličej a máma logicky zvažuju s kým a jak budu spolupracovat. Nevidím nic pohoršujícího na tom propojit se s tím, kdo je mi blízký a kde cítím, že to má své opodstatnění. Na mém instagramu i facebooku občas najdete tipy na věci, které mám ověřené a které fungují, ať už jde o nejrůznější služby nebo kosmetiku. Eshop www.whaat.cz je něco jako velký virtuální obchoďák, kde můžete zkoumat zboží, klikat na fotky a objednávat. Pak jen čekat v klidu domova na zásilku. Mám je vyzkoušené a přikládám seznam toho, co jsem si u nich pořídila já a co zdobí mojí domácnost!

(Celý příspěvek…)

Celý článek

NOVÁ PROTIVRÁSKOVÁ KOSMETIKA

monde

Dostala jsem možnost otestovat italskou kosmetiku Frais Monde s dlouholetou tradicí a vzhledem k tomu, že nabídka přišla hned druhý den, co jsem se vrátila z Říma, přišlo mi to příznačné a protože nemám s italskou kosmetikou moc zkušeností, rozhodla jsem se rozšířit si obzory. Výsledkem jsem zatím nadšená a potěšená, tím spíš, že produkty se dají koupit za ucházející cenu a ta je v poměru cena/výkon víc než fajn.

puntozero

Frais Monde dbá na respekt k přírodě a jejich kosmetika je inovativní, protože pochází z jednoho z nejčistších ekosystémů v Evropě, z lázní Repole, v údolí jihoitalské řeky Neto.

Já jsem si na blogovou testovačku vybrala řadu 5 Puntozero. Jde o unikátní protivráskovou péči s obsahem termálních minerálních solí a maltodextrinu. Obsahuje minerály právě ze zmiňované řeky Neto, která pramení ze vzácného termálního pramene a má certifikaci z ministerstva zdravotnictví v Itálii. Maltrodextin zase pleť chrání a má liftingový účinek. Svojí účinností zkrátka může konkurovat jemnějším zásahům estetické medicíny.

  • Chrání pleť před předčasným stárnutím, vyživuje, hydratuje a podporuje přirozené fungování pokožky
  • Proniká do hlubokých vrstev pokožky
  • Pleť je rozzářená
  • Přírodní extrakty podporují buněčnou aktivitu a předchází stárnutí, dodávají výživu, hydrataci a pevnost pokožce

frais

Krémy používám zatím třetí týden, takže na definitivní verdikt si počkejte do videa, zatím, ale musím napsat, že pleť je hydratovanější a vrásky speciálně okolo očí, jsou méně zřetelné. Právě řada 5 Puntozero je určená pro pleť nad třicet let, kdy už všechny potřebujeme začít první boj proti vráskám a s tímhle kombem, /v balíčku najdete dva produkty denní krém a noční sérum/, neuděláte chybu. Kosmetika neobsahuje parabeny a NENÍ testovaná na zvířatech.

Dárkovou kazetu seženete na www.parfemy-elnino.cz za 1 390 Kč a veškeré detaily můžete prozkoumat na www.parfemy-elnino.cz/frais-monde-5-puntozero.

Celý článek

IDEÁLNÍ TRIP PRO ZAMILOVANÉ! ŘÍM A MOJE TIPY A POSTŘEHY!

romelove

Právě jsem se vrátila z pětidenního pobytu v Římě a jsem zasažená, okouzlená a mám jasno:)! Řím je město zamilovaných víc jak Paříž. Sestavila jsem pár bodů, které by Vám mohly usnadnit Vaší první návštěvu tohoto historického a neskutečně krásného města. Celý post je doplněný fotkami, které myslím mluví líp, než jakýkoliv text. Tak se do toho dáme, dokud mám ještě co nejčerstvější dojmy. (Celý příspěvek…)

Celý článek