DIÁŘ! MOJE SOUČÁST!!

diareuvd

Přiznávám, jsem diářový typ. Nikdy jsem si nezvykla na elektronickou podobu poznámek. Žádný google, žádný iphone, ale klasický diář a propiska. Zapisuju si do něj všechno. Schůzky, srazy, poznámky k natáčení Paparazzi, témata na články na blog, seznam nákupu, termíny moderování i rodinných slavností. Je zároveň i mým deníkem, protože dokumentuju i svoje pocity, lepím si k nim nálepky a někdy dokonce fotky a nechybí Claudinčiny kresby. (Celý příspěvek…)

Celý článek

PARFÉMY, KTERÉ NA PODZIM POUŽÍVÁM

vonavky

Kdo z nás by nemiloval vůně! Nejsem výjimka, mám jich momentálně na své kosmetické poličce 12. Šílený číslo, vím a to jich stále nemám dost. Byla doba, kdy jsem byla věrná jedné jediné značce, zpravidla YSL a konkrétně BabyDoll jsem používal nepřetržitě deset let. Musím zjistit, jestli se ještě vyrábí, tu bych si z nostalgie koupila okamžitě:). V současnosti ráda experimentuju, možná si tím i nahrazuju to, že jsem kdysi na víc, jak jeden parfém neměla:).  (Celý příspěvek…)

Celý článek

SVĚT ČESKÉHO ŠOUBYZU KAŽDOU NEDĚLI NA TV BARRANDOV! PAPARAZZI MAGAZÍN!

katkasedacka

Už od léta pro Vás chystám každý týden magazín ze světa českých celebrit! Můžete si ho najít na televizní obrazovce každou neděli v 19.15 hodin na televizi Barrandov. V každém díle hvězdný host, zajímavé reportáže o aktuálním dění i kauzách a nechybí ani módní policie, kterou u nás vede jedna z nejpovolanějších – Alenka Šafratová. Umí být ostrá a bez okolků popisuje outfity tak, že mám někdy pocit, že s ní polovina českého šoubyznysu přestane mluvit:). Umí, ale i chválit a motivovat. (Celý příspěvek…)

Celý článek

PODZIM A ZIMA V ZAJETÍ KOSMETICKÝCH RITUÁLŮ!!

topritual

Jedna z mých oblíbených značek a snad můžu napsat, že to platí i u Kris, je RITUALS. Kosmetika na přírodní bázi, která není testovaná na zvířatech a neobsahuje parabeny. Na podzim a zimu jsem si vybrala produkty, které mám ověřené a sázím na jistotu plus zařazuji jednu novinku a taky pánský parfém, který testoval Tomáš. Tak co Vám může zpříjemnit sychravá rána a magické večery? (Celý příspěvek…)

Celý článek